Karadeniz Pet

MESAJ KASMAK İSTEYEN GELSİN

maaşallah benimde yaz dönemde olucak böyle minik mubişlerim

benim yaşım biraz küçük kendim iş yapamıyorum babamda diyor yaz'ın alalım kuşlara bir şey olmasın

kuşum var 1 tane dişi erkek alcaz ona yaz'ın alalım diyor bende diyorum alışma sürecine kadar yaz gelir yine kabul etmiyor

kuşum var 1 tane dişi erkek alcaz ona yaz'ın alalım diyor bende diyorum alışma sürecine kadar yaz gelir yine kabul etmiyor
Eviniz soğuk ise kışın almayın. Isıtmanız yeterli ise yazın alın. Derslerin aksamasın diye istemiyor olabilir baban belki :)

Eviniz soğuk ise kışın almayın. Isıtmanız yeterli ise yazın alın. Derslerin aksamasın diye istemiyor olabilir baban belki :)
Aynen katılıyorum :) zaten yuvalık takmazsan yavru gelmez . Kuşlar birbirine ısınınca yuvalık takarsın ilkbahar gibi yavruları o zaman olur sende daha büyümüş olursun

MErhaba Herkese Benim Bir Sorum Olacak Dişi Ve Erkek Muhabbet Kuşumu İlk Defa Aynı Kafese Koyacam Da Şimdi Ben Bunları Aynı KAfese Koyduğumda Yuvalığıda Aynı Zamanda Taksam Bunlar Eş Tutma Yuvalığa Alışma Süresi Nasıl Olur Ne Gibi Sakıncası Olur Yada Yuvalığı Birbirlerine Alıştıklarında Taksam Ne Gibi Farklar Oluşuyor

arkadaşlar sizce benim kuşumun ceresi pembe kalır mı?renk olarak kendisi opal gri 4 aylık.

Ekli dosyalar

• IMG_2594.jpg
    IMG_2594.jpg
    516.6 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_2639.jpg
    IMG_2639.jpg
    556.8 KB · Görüntüleme: 20
Güncel. Arkadaşlara yardım eli uzatalım benim pek bilgim yok sordukları konularda :D

MErhaba Herkese Benim Bir Sorum Olacak Dişi Ve Erkek Muhabbet Kuşumu İlk Defa Aynı Kafese Koyacam Da Şimdi Ben Bunları Aynı KAfese Koyduğumda Yuvalığıda Aynı Zamanda Taksam Bunlar Eş Tutma Yuvalığa Alışma Süresi Nasıl Olur Ne Gibi Sakıncası Olur Yada Yuvalığı Birbirlerine Alıştıklarında Taksam Ne Gibi Farklar Oluşuyor
Yuvalığı takın erkeği kafese koyun erkek oraya alışsın 1 hafta 10 gün 2 hafta kızgınlığına göre sonra yanına dişiyi atın

Ve kur biter, bu sene de yavru yok...
Sizce geç mi kaldım? Umudu kesmeli miyim? Yedikleri önde yemedikleri arkada...
Daha ne yapalım?

Bende Öyle Yaptım Doğru Yapmışım Demekki Bu 4 KAtlı KAfeslerin Temizliğini Nasıl Yapıyorsunuz Etrafını Çok Batırıyor Bir Çaresi Varmı Acaba
Ben kullanmıyorum 4 katlılardan pvc kullanırsanız temizlik daha kolay olur ama tel kafes daha sağlıklı