Karadeniz Pet

Mestan için yorumlarınızı rica etsem?

enderundepderun

Meraklı Üye
Mestan ele alıştı ve dışarıda kalmayı çok seviyor konuşmayada başladı henüz tam çıkartamıyor kelimeleri, söylenip duruyor kafesin bir köşesinde yada elimde:) Değerli bilen dostlardan ricam resimlere bakarak kaç aylık olduğu ve ırkı (Bence 3 aylık ama satıcı Çek demişti) ve sağlık durumu hakkında yorum yapabilirmisiniz tüy, görüntü vb gibi ne yapayım ne yedireyim?

Son düzenleme:
İyi akşamlar. 3 Ayını doldurmamıştır. Gaga kısmı siyah hala . Bir ırk ta kuşun bütün vucud fotoğrafı olursa daha net bilgi alırsın.

Anladım birazdan tam boy resim ekleyeyim o halde teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

40-50 günlük erkek, Maşallah..

Üstad teşekkürler, nasıl görüyorsun sağlık durumunu veya görüntüyü karışık yem veriyorum aspur ve karışık yemi karıştırdım suluğuna 3 damla elma sirkesi ekliyorum. Birde Irkı noktasında bir fikriniz varmı?

Birebir aynisindan bende var :) masallah mestana. Guzel zamanda almissiniz kusu kolayca elinize alistirmissiniz simdiden. Eger guzel ilgilenirseniz 1 aya kalmaz cicikuş der :) gagasindaki siyahliktan henuz 2 ayligi gecmedigi anlasiliyor. Irkı ise yerli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Birebir aynisindan bende var :) masallah mestana. Guzel zamanda almissiniz kusu kolayca elinize alistirmissiniz simdiden. Eger guzel ilgilenirseniz 1 aya kalmaz cicikuş der :) gagasindaki siyahliktan henuz 2 ayligi gecmedigi anlasiliyor. Irkı ise yerli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim öncelikle evet gerçekten alıştı eve geldiğimde sesimi duymasın kafesi açar açmaz omuzumda ve nasıl sevgi gösterisinde bulunuyor görmeniz lazım. Dışarda avucumu açıyorum avucuma gelip kendini sevdiyor ve ben istemedikden sonra gitmiyor (kedi gibi desem yeridir) yem yiyemiyordu aldığımda o kadar küçüktü:)
Ondan önce erkek diye alıp 1 sene baktığım dişi çıktı onuda çok güzel alıştırmıştım aldığım yer erkek diye verdiği kuş dişi çıkınca benim hatam deyip seve seve kuşu geri aldı (Ele alışkın olduğu için 1 gün sonrada 100 liraya sattı) bu kuşu verdi :)

İdmanlara başladık cici kuş deme noktasında kafesde kendi kendine konuşmaya başladı:) ama net değil tabi

Son düzenleme:
çok tatlı maşallah çok hassas hayvanlar temizlık ve kapalı yem almak çok önemli

çok tatlı maşallah çok hassas hayvanlar temizlık ve kapalı yem almak çok önemli

Çok teşekkürler daha iyisi ve güzeli sizin olsun inşallah. Kesinlikle kapalı yem ve hijyen önemli (hakikaten çok hassaslar ve duygusallar anında ruh halinizi bile çözebiliyorlar) elimden geldiğince uygulamaya çalışıyorum.

2 tane var şuan kendi yavrularım biri 13 diğeri 14 yaşında erkek kuşlar ama yaşlanınca hastalıkları olabiliyor dilerim sizin kuşunuz hiç hasta olmaz

Maşallah çok güzel.Bu seninle uyur bile :)

İyi günler de besleyin. Çok güzel maşallah.

Teşekkür ederim çok sağolun daha iyisi ve güzelleri sizin olsun inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

Maşallah çok güzel.Bu seninle uyur bile :)

Çok teşekkürler geçen uzanayım dedim uyuyakalmışım kafese koymaya erinmiştim :) baktım oda yattığım yastığa geldi kenarında ben kalkana kadar uyudu:) haklısınız yani ne diyeyim:)

Teşekkür ederim çok sağolun daha iyisi ve güzelleri sizin olsun inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

Çok teşekkürler geçen uzanayım dedim uyuyakalmışım kafese koymaya erinmiştim :) baktım oda yattığım yastığa geldi kenarında ben kalkana kadar uyudu:) haklısınız yani ne diyeyim:)

Görünen köy kılavuz istemez.Maşallah.

Geri