Karadeniz Pet

Misafir kuş geliyor

GözdeGB

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşumun yanına 1 haftalığına başka bir mubiş geliyor. Benim oğlumdan daha büyük yaklaşık 2 ay. İkisini aynı kafese koymalımıyım? Yoksa farklı kafedlerde ama aynı odada durabilir mi? İki erkek anlaşabilir mi
Crvaplarınızı bekliyorum..

Sen senin mubişi kendi kafesinde misafiri kendi kafesinde bırak. Kalıcı bir arkadaş değil sonuçta bir hafta sonra gidecek sanırım misafir dediğine göre aynı kafese alıştırmanın gereği yok o yüzden. Erkek erkeğe çoğu zaman anlaşır. Sorun olmaz diye düşünüyorum.

oooOOooo şimdi onlar ne oyunlar oynar :D Ama ayşe hanımın dediği gibi yap o kendi kafesinde seninki kendi kafesinde dursun bencede... Ama arada bir açar uçurursun ikisinide. Ama kuş gelince iki üç gün dursun kafeste bi çevreyi tanısın sonra duvara filan tosluyor senin kuşlar mazallah :D

oooOOooo şimdi onlar ne oyunlar oynar :D Ama ayşe hanımın dediği gibi yap o kendi kafesinde seninki kendi kafesinde dursun bencede... Ama arada bir açar uçurursun ikisinide. Ama kuş gelince iki üç gün dursun kafeste bi çevreyi tanısın sonra duvara filan tosluyor senin kuşlar mazallah :D
ahahah :D bak doğru dedin ya :D :D

Geri