Karadeniz Pet

Monk papağanı nereden bulabilirim

alienjanna

Paylaşımcı Üye
Arkadaslar İzmirde Monk Papağanı üreticisi var mıdır yavru bulabilir miyim? Birde güncel fiyatları nedir?

Yani arkadaşlar diyorlarki ürütimhaneler dükkanlar kapalı şu dönemde

Yani arkadaşlar diyorlarki ürütimhaneler dükkanlar kapalı şu dönemde
Ben zaten su dönemde alacağım gibi bir söylemde bulunmadım ve açık olanlarda var aslında eğer cok merak ettiginiz buysa:D
İlerde almak istersem diye bilgi amaçlı açmıştım genel olarak bilinmeyen bir mevzu oldugu icin

fiyatları 800-1200 arası müthiş sevimli bir tür sahibine çok baglı birine baglandıgı an diğerlerinin vay haline 1 kişiye alışıp lider olarak görürler t shirtleri yırtmayı çok severler pet shoplarda nadirde olsa bulunuyor

fiyatları 800-1200 arası müthiş sevimli bir tür sahibine çok baglı birine baglandıgı an diğerlerinin vay haline 1 kişiye alışıp lider olarak görürler t shirtleri yırtmayı çok severler pet shoplarda nadirde olsa bulunuyor
Cok tesekkür ederim cevabınız icin

Facebook gibi yerlerde bir sürü satıcı mevcut hocam. Biraz ortamı gözlemleyip konuşup anlaşıp bakabilirsiniz. İstanbuldayım gittiğim bir iki petshopta bir sürü "tür" papağan vardı mesela. Büyük yerlerde oluyor ama bence petshoptan almayın. Üreticileri var hep onlarla konuşun derim.

Geri