Karadeniz Pet

Mubişimin gagasından beyaz katı kusuyor ishal var :(

anyela61

Yeni Üye
Arkadaşlar mubişim hasta ve yanında değilim :( annem sabah ağzından beyaz katı bişeylerin geldiğini söyledi telefonu eski model resim net çekmiyor. ishali var dedi kuşcuya götürdü kuşcuda gagaına filan baktı bişeyi yok biraz ishali var dedi avidiare diye ishal ilacımız vardı ondan 10 damla suyuna damlat dedi yumurtanın sarısından ver dedi. Yanında değilim o yüzden çok huzursuzum ölmesinden korkuyorum lütfen yardım edin ne yapmalıyız. Tüyleri de biraz kabarıkmış

Beyaz katı dediğiniz şey sanırım kusmuş. Muhtemelen bir cisime kur yaptı ve ona hediye olarak bunu verdi :) İshal için bişey diyemeyeceğim umarım kısa sürede geçer.
Veriyorsanız şu sıra yeşillik filan vermeyin. Onlar da çok yerse ishal yapar. Benim kuşlarım da çeşme suyu kullanınca ishal oluyor ben içme suyundan dolduruyorum suluklarını.

Kuşum yavru daha resmini atayım bu 1-2 hafta önceki hali

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170920-002702.png
    Screenshot_20170920-002702.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 18
Ben hastalıklar konusunda pek bilgili değilim ama tahminimce kur yaptığı için kusmuştur telaşlanmayın. Kuş belki küçük ama belkide ergenlik çağına gelmiştir :)

Cocsi geel alıp yarım suluğa pirinç tanesi kadar katarak versinler 5 gün. Bulamazlarsa Flagyle serum alıp yarım suluğa 15 damla kadar katarak 7 gün. O da olmazsa mikostatin şurup alıp 12 saatte bir bir damla ağzına damlatsınlar.

Geri