Karadeniz Pet

mubişlerimizin en farklı özellikleri ya da alışkanlıkları

Kuşumuzu geçen hafta aldık. 1 hafta oldu yani. Aşırı derecede sakin bir kuş. Kafeste durmayı sevmiyor. Bize gelince ise hemem uyuyor. Isteyince uçabiliyor ama pek uçmuyor. Hep elimizde ve üzerimizde. 40-45 günlük
Kardeş belki daha alışma sürecindedir yada yorgun gibi görünüyor acaba uykusunu alamıyor olabilirmi şimdi bizimkide kafeste durmuyor bikere bi oraya bi buraya tepiniyor orası normal gece üstüne ince bişey örtün uysun isterseniz alïşıyor bi süre sonra korkarsa psikolojisi bozulur alın ama en iyi siz bilirainiz..

Biyerini ellemeye kalkınca ısırmaya çalışıyor elletmiyor ama çok iyi anlaşıyoruz... Baştan beri böyle babam bazen ne kadar yapma desemde avuçlamaya calışıyor bundan kaynaklı korkmuşda olabilir ...
benim kuşum da aynı oynarken yağlım balıım yılışık iş sevdirmeye gelince hemen saldırıp car car bağırıyor bizde artık oynarken yavaş yavş tüylerine değmeye çalışısıyoruz alışsın diye ama daha alıştığı yok can çıkar huy çıkmaz :D hiç uğraşmayın oynayın sadece :)

benim kuşum da aynı oynarken yağlım balıım yılışık iş sevdirmeye gelince hemen saldırıp car car bağırıyor bizde artık oynarken yavaş yavş tüylerine değmeye çalışısıyoruz alışsın diye ama daha alıştığı yok can çıkar huy çıkmaz :D hiç uğraşmayın oynayın sadece :)
Öyle yapcaz artık :) ne dersen yapıyoruz şımardı zaten :D

20170322_092200.jpg
Bu salıncağı düşürme hevesi nedir anlamadım

Benimkide cukcukcukcuk diyor mutlu olunca

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyh ne tatlı cuk cuk

Kumaş tırtıklıyor ya kazalarımı gagalıyor gezerken üstümde

Yok böyle uyku şekli benim tatlı çikom

Geri