Karadeniz Pet

Mubisim cok hırçın

Betty_yxl

Yeni Üye
Iyi akşamlar arkadaşlar.
14 aylık erkek muhabbet kuşum var.son 1 aydır çok hırçın surekli saldırma halinde herkese her şeye saldırıyor.yanina eş almak istemiyorum. Ne yapmalıyım ? 😑

Iyi akşamlar arkadaşlar.
14 aylık erkek muhabbet kuşum var.son 1 aydır çok hırçın surekli saldırma halinde herkese her şeye saldırıyor.yanina eş almak istemiyorum. Ne yapmalıyım ? 😑
kafesteykken fotosunu atar mısınız?kızıştığı için olabilşr.eş almak zorundasınız aynı zamanda doğal hakları

kafesteykken fotosunu atar mısınız?kızıştığı için olabilşr.eş almak zorundasınız aynı zamanda doğal hakları
Fotograf büyük diyor bir türlü yükleyemedim.
Elbette doğal hakkı sadece baska yapılacak bir şey var mi onu öğrenmek istedim

Havuç biber tarçın bunlar kızışmayı arttıran yiyecekler ama imkan varsa eş almanız en iyi durum olucak
Anladim.tesekkurler zaten cok yem seçiyor. Özel yem almak zorunda kaliyorum.bir de yumurta sarısı ve peynir yemeği seviyor onlarin da etkisi olur mu acaba

Anladim.tesekkurler zaten cok yem seçiyor. Özel yem almak zorunda kaliyorum.bir de yumurta sarısı ve peynir yemeği seviyor onlarin da etkisi olur mu acaba
Yemi açıktan almazsanız daha iyi olucaktır yumurta sarısı faydalı kuşlar için ama bildiğim kadarıyla süt ve süt ürünleri zararlı

Screenshot_20210205-214755_Gallery.jpg

kafeste mineral blok ve kalamar kemiği yok.şu yazıya bakın

kafeste mineral blok ve kalamar kemiği yok.şu yazıya bakın
Tmm bakiyorum tesekkurler

Geri