Karadeniz Pet

MUHABBET KUŞU DEĞİŞİK SES

Ozan6848

Yeni Üye
Merhabalar ben bi konu hakkında yardımınızı isteyeceğim daha öncede bilgilendirme yapmıştınız başka bir konu hakkında birde 1-2gündür kafesteyken muhabbet kuşu videodaki gibi değişik bir ses çıkartıyor belli bir açıklaması varmı acaba bu ötme sesinin 4-6 saniyesindeki gıcırtı gibi sesinden bahsediyorum belirteyim onuda

Kuşlar gözlerini kapatıp dinlerler ve duyduklarını taklit etmeye çalışırlar gözlerinin kapalı olmasında sorun yok ötmeside arkadaşların dediği gibi garip sesler konuşmaya işarettir devam edin onunla konuşup ilgilenmeye 1 hafta içinde konuşacaktır inşallah :)

Teşekkür ederim ali bey birde kuyruğu aşşa doğru bir şekilde gözleri kapalı ötüyor onunda kötü bir anlamı yok sanırım
Merhabalar tekrardan @Ozan6848 Bey, @Min0seT kardeşimin de dediği gibi gözlerin kapatıp ötmesinde ve kuyruk hareketinde herhangi olumsuz bir durum yok. Kuşunuz konuşmaya yatkın bir kuş. Denildiği gibi 1 hafta üstüne düşerseniz günde en azından 1 saat kadar, konuşmaya başlayacak diye tahmin ediyorum. Kuşlar mutlu oldukları zaman ve uykuya geçecekleri zaman homurdanır, kuyruk aşağı yukarı doğru sallanır. Tekrardan görüşmek üzere.

Merhabalar tekrardan @Ozan6848 Bey, @Min0seT kardeşimin de dediği gibi gözlerin kapatıp ötmesinde ve kuyruk hareketinde herhangi olumsuz bir durum yok. Kuşunuz konuşmaya yatkın bir kuş. Denildiği gibi 1 hafta üstüne düşerseniz günde en azından 1 saat kadar, konuşmaya başlayacak diye tahmin ediyorum. Kuşlar mutlu oldukları zaman ve uykuya geçecekleri zaman homurdanır, kuyruk aşağı yukarı doğru sallanır. Tekrardan görüşmek üzere.
tekrar hepinize çok teşekkür ederim sizlerede rahatsızlık veriyorum hep bi soru sorarak kusuruma bakmayın daha yeniyim birşey olsun istemıyorum da :)

tekrar hepinize çok teşekkür ederim sizlerede rahatsızlık veriyorum hep bi soru sorarak kusuruma bakmayın daha yeniyim birşey olsun istemıyorum da :)
Hayır estağfurullah her zaman yazın ne olursa olsun, bizler rahatsız olmuyoruz tam aksine yardımcı oldukça mutlu oluyoruz.