Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu ile seyahat

Ziyaretçii

Yeni Üye
Merhabalar yaklaşık 9 aylık bir kuşum var bayram nedeniyle 6-7 saatlik yol gideceğiz. 2 hafta kadar kalacağımız için evde bırakmak istemiyorum. Daha önce 2 saatlik yol gitmişti kafesinde sadece suyunu boşaltmıştım. Bu sefer uzun okduğu için ayakkabı kutusuna delikler açıp ballı krakeriyle koymayı düşünüyorum. Molalarda da suyunu vereceğim. Sizce bötle iyi mi olur yoksa kafesle mi seyahat etmeliyim? Kutuda götürürken kafesi de alacağım.

Kafesle götürün ballı kraker zararlı vermeyin onun yerine daldarı kullanın.
Hava akımına maruz kalmaması için kafesin 1 tarafı size açık kalacak şekilde diğer 3 tarafı örtebilirsiniz.
Kişisel aracınızla gidiyorsanız çift taraflı cam açmayın cereyanda kalmasın.

Kafesle götürün ballı kraker zararlı vermeyin onun yerine daldarı kullanın.
Hava akımına maruz kalmaması için kafesin 1 tarafı size açık kalacak şekilde diğer 3 tarafı örtebilirsiniz.
Kişisel aracınızla gidiyorsanız çift taraflı cam açmayın cereyanda kalmasın.
Kafeste de korkup öter mi diye düşündüm o yüzden kutuyu düşünmüştüm. Dal darı hiç duymamıştım deneyeceğim teşekkürler

Arkadaşım kuşunu seyehat kAfesinde taşıdı ama çantasında kapalı otobüse almıyorlar çünkü hayvan 1 hafta kendine gelememiş stresten hem sallanıyor hem karanlık 12 saatti onun yolculuğu eğer araba ile gidecekseniz arabada salıyorum ben annem kullanıuor zaten arabayı benim üstümden bir yere gitmiyor aşırı sallanmamışta oluyor hem

Geri