Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu

E

Efe Döner

Guest
Arkadaşlar yeni muhabbet kuşu alacağım.Nerden almalıyım petshop vs. bakımı ilgilenilmesi vs. yazarsanız çok çok sevinirim çünkü 1 haftaya kadar alıyorum son araştırmalarımı yapmaktayım.:confused:

pet shop değilde üretim yapan birinden alsanız daha iyi olur. hareketli tüyleri kabarık olmayan gözleri canlı ve parlak göz ve burun akıntısı olmayan bi kuş alın. erkek yavru istiyorsanız ceresinin pembe olmasına dikkat edin dişi alacaksanız buz mavisi beyaz vs gibi renklerde olmasına dikkat edin ve göz irislerinin siyah olmasına dikkat edin.yetişkin istiyorsanız göz irislerinin açık gri olmasına bakın erkeklerde cere koyu mavi dişilerde değşir genelde kahverengi olur kızıştıysa...aldıktan sonra dışkısına tüylerini kabartmamasına dikkat edin. ani tepkiler vermeyin yumuşak ses tonuyla konuşun onunla

Moderatör tarafında düzenlendi:
bencede petshoplardan almayın mesela sitede çok güvenilir bu işi yapan abilerimiz var onları bulup onlardan alabilirsiniz

pet shoptan zıyada üretım yapanlardan alırsanız sizin için daha iyi olur

Üretim yapanları nereden bulabilirim ki Ankara'da yaşıyorum.

sitemizde ankaradan arkadaşlar baya var onlar sıze yardımcı olur

Sitede üreticiler bölümüne girdiğinizde zaten hangi ilde hangi üreticiler var çıkıyo. Oradan irtibata geçebilirsiniz

Geri