Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum değişik hareketler yapıyor

emirhantr61

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar benim dişi bir muhabbet kuşum var arada sırada kafesin içindeyken tüneğe tutunup kanatlarını son hız döndürüyor normal dururken bi anda anide kafasını fln oynatıyo kuşumda bi hastalık türü birşey varmıdır lütfen yardım edin kuş 7 aydır bende aldığımdan beri öyle oluyo

Hastalıktan ötürü olduğunu sanmıyorum. Dışkısı nasıl? Kabarık ve halsiz durmuyor değil mi?

Hastalıktan ötürü olduğunu sanmıyorum. Dışkısı nasıl? Kabarık ve halsiz durmuyor değil mi?
kabarık ve halsiz durmuyo aksine baya hareketli dışısında bi sorun göremedim ama geçen kafeste büyük yeşil bi dışkı gördüm herhalde 2 kere ynı yere yapmış o kadar büyüktü bide yeşildi

ama isal fln değil poposunda birşey yok temiz birde birşey soracağım dün 7 aydır eşi olan erkek muhabbet kuşumu kaybettim dişi hala neşeli farketmedimi acaba değişik sesler çıkarıyodu dün bağırıyo bişey yapıyodu herhalde erkeğe sesleniyodu ne yapabilirim

ama isal fln değil poposunda birşey yok temiz birde birşey soracağım dün 7 aydır eşi olan erkek muhabbet kuşumu kaybettim dişi hala neşeli farketmedimi acaba değişik sesler çıkarıyodu dün bağırıyo bişey yapıyodu herhalde erkeğe sesleniyodu ne yapabilirim
Farketmiştir elbette. Anlaşabileeği bir erkek kuş alabilirsiniz ya da tek bakacağım derseniz bol ilgi gösterin.

Farketmiştir elbette. Anlaşabileeği bir erkek kuş alabilirsiniz ya da tek bakacağım derseniz bol ilgi gösterin.
çok baskın bir dişi ya erkeği ile hep uğraşıyodu zavallım uyuyodu gidip bi gaga atıyodu inadına tek beslesem bi sıkıntı olurmu ilgiyi eksik etmiyorum zaten annemde çok seviyo konuşuyo onla

Geri