Karadeniz Pet

MUHABBET KUŞUM SADECE ELİMDE BESLENİYOR

Veysel Doğan

Yeni Üye
MERHABA ARKADAŞLAR 3 GÜN ÖNCE YAVRU BİR MUHABBET KUŞU ALDIM SATICININ DEMESİNE GÖRE 25-30 GÜNLÜK ELE ALIŞKIN OLSUN DİYE ELLERİNDE BESLEMİŞLER FAKAT 3 GÜNDÜR TAKİP EDİYORUM YEMEKLİKTEN TEK BİR TANE YEM YEMEDİ ÜRKEK VE KORKAK DAVRANIŞLARI YOK ÇOK GÜZEL UYUM SAĞLADI KAFESİNE AMA SADECE ELİMDE BESLENİYOR 2-3 SAATTE GİDİP ELİMDE YEM YEDİRİYORUM DAHA ÖNCE BAŞINA GELMİŞ VEYA TECRÜBELİ ARKADAŞLAR YARDIM EDERSE SEVİNİRİM

İlk zamanlar yemleri kafesin yemliğine değil de bir çay tabağı gibi açık, yayvan bir kaba koyun. Acıkınca mecburen yer, daha sonra yemliğe alışacaktır.

Ben bu sorunu aynen yaşadım. Kuş ölüyordu açlıktan neredeyse. Ne yaptıysam çare olmadı. Nerdeyse geceleri de beraber uyuyacaktık. Taaaa ki yanına güzel bir eş alana kadar. Şimdi maaşallah çok iyi anlaşıyorlar. Benden de ilgisini hiç kesmedi ve hala kelime öğreniyor.

İlk zamanlar yemleri kafesin yemliğine değil de bir çay tabağı gibi açık, yayvan bir kaba koyun. Acıkınca mecburen yer, daha sonra yemliğe alışacaktır.
yemini kafesin tabanına döktüm yemeğe başladı çok şükür ilgiliniz için teşekkürler :)

Ben bu sorunu aynen yaşadım. Kuş ölüyordu açlıktan neredeyse. Ne yaptıysam çare olmadı. Nerdeyse geceleri de beraber uyuyacaktık. Taaaa ki yanına güzel bir eş alana kadar. Şimdi maaşallah çok iyi anlaşıyorlar. Benden de ilgisini hiç kesmedi ve hala kelime öğreniyor.
Şuanda yanına bir eş düşünmüyorum belki ilerleyen zamanlar :)

Geri