Karadeniz Pet

Muhabbet Kuş Durumu

ShahmarAzeGs

Paylaşımcı Üye
İyi akşamlar abilerim kardeşlerim. Lütfen bilenler yardımcı olsun. Benim bu Aşkitom dünden beri böyle kendini kabartıb duruyo birazcık halsizliği var ama normal yem yiyo uça biliyo. Üşütmüş herhalde ama evdede öyle bi yerdeki üşütecek yer yok. Napıyım kendine gelmesi için acaba? Yardımcı olursanız sevinirim. Veterenere götürücektim durum iyi olmadı cepte para olmadı die götüremedim Lütfen yardımcı olun ne yapayım evde ne vereyim kendine gelsin? Suluğuna çay kaşığı kadar limon suyu koydum suyla karıştırdım acaba faydası olurmu? Arkadaşlar var diyo suyuna sarımsak suyu sık karıştır ver antibiyotikdir acaba yapsam faydası olurmu?
37580

Kuşun bakışlarından hasta olduğu anlaşılıyor. Veterinere taksitlendirme yaptırsanız? Bence bir hekim görmeli. Kuşu cereyandan ve soğuktan kpruyun.

Dediğim gibi veteriner görmeli. Bakışlarından ve kabarıklığından hastalığı anlaşılıyor.
veterineri aradım durumu böyle böyle dedim.. dedi oda değişikliği yaptıysan normaldır 4 ile 6 gün arası böyle devam eder.. bende salondaydı kuş daha önce şimdi yatak odama götürdüm ondan sonra böyşe oldu

Geri