Salihh

Süper Üye
2 Tem 2018
133
5
18
22
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Sultan P.
Kuş sayısı
2 tane
Benim bu muhabbet kuşlarım çiftleşir mi ? Dişi 9 aylık 10 a girecek erkek 1 yaşında bir sıkıntı olmaz dimi ?

Ekli dosyalar

ppuskass

Profesyonel
28 Nis 2018
216
38
28
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Sıkıntı olmaz yaşları uygun

xLimon34x

Profesyonel
23 Nis 2018
753
168
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Birsey olmaz kizgin olmalari gerek.

ppuskass

Profesyonel
28 Nis 2018
216
38
28
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Havuçlu mama tarifi kendiniz hazırlıyorsun ve nijerin içinde olduğu kuru mama(petşopta satılıyor) var onu verirseniz 1 yada 1.5 ay sonra sonuç alırsınız

Hulyaa

Profesyonel
7 Haz 2018
733
147
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Benim disi kusumun cere rengi degismemisti suan yumurtasi var poposunda bu sabah erken saatte isiklarini yaktim sonra seslerini duydum kapidan baktim ciflestiklerini gordum. Es olan kuslarin illa cere rengi degismesi gerektigini dusunmuyorum birbirlerini sevmeleri yeter bence :)

Salihh

Süper Üye
2 Tem 2018
133
5
18
22
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Sultan P.
Kuş sayısı
2 tane
Benim disi kusumun cere rengi degismemisti suan yumurtasi var poposunda bu sabah erken saatte isiklarini yaktim sonra seslerini duydum kapidan baktim ciflestiklerini gordum. Es olan kuslarin illa cere rengi degismesi gerektigini dusunmuyorum birbirlerini sevmeleri yeter bence :)
Peki mama vs birşey verdiniz mi ? :)

ppuskass

Profesyonel
28 Nis 2018
216
38
28
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Kafes düzeni de çiftleşmeye uygun şekilde tasarlanmalı. Mesela ben tek tünek kullanıyorum birbirlerine iyice alışana ve kabullenene kadar. Sonra zaten durmuyorlar ben son yumurtalar öncesi engel olmaya çalışmama rağmen 50. günde yine yumurtladı. Normalde karışmasam 35 günde bir otomatiğe alır gibi yumurtluyorlar.

Hulyaa

Profesyonel
7 Haz 2018
733
147
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Hani diyorlar ya bu mamayı yedirin çiftleşir diye . ondan sordum
Daha once de soylemistim havuclu yumurta mamasi veriyordum. Bugun yumurtlamis (havucsuz) yumurta mamasi vermeye devam edicem cizelge tuttum artik. Ilk yumurta gunu mama zamani vitamin takviyeleri kafes temizligi

Salihh

Süper Üye
2 Tem 2018
133
5
18
22
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Sultan P.
Kuş sayısı
2 tane
Daha once de soylemistim havuclu yumurta mamasi veriyordum. Bugun yumurtlamis (havucsuz) yumurta mamasi vermeye devam edicem cizelge tuttum artik. Ilk yumurta gunu mama zamani vitamin takviyeleri kafes temizligi
Tamam sağolun :)