Karadeniz Pet

muhabbet kuşları kavgası ve 2 saniye sonra ölümü

bir muhabbet kuşu almıştım 1 ay sonra yanına dişisini aldım bizim erkek arada sırada ısırıyordu yeşil tepki vermiyordu bugün 2 ısırıkta bıcırımı öldürdü ben bu erkeği geri vermelimiyim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:43 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

birde çift besleyenlere tavsiyem var kavga ediyorlarsa ölüme kadar gider bu ilk kuşum olduğu için hata yaptım siz yapmayın aynısını

Geçmiş olsun.Üzücü bir durum.Dişiyle ne kadardır beraberlerdi acaba.Şiddetli kavgaları oluyormuydu yoksa ilk şiddetli kavgada mı oldu.

nasil yani 2 saniyedemi oldurdu kusubuzu o nasil oluyr o nasl bir guctr

İlginç kısa sürede nasıl öyle olmuş... Üzüldüm. :(

Bir kere kanın tadını aldıysa o kuş bu davranışını hep yapar, bence değiştir...

ilk kuşum olduğu için değiştirmekte istemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

.2 sn de dediğim ben odadayken aniden boynunu kanadının altını kafasını ısırmış hayvancağız elimde öldü hala vicdan azabından gözlerim yaşarıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

diğer soruyuda cevaplıyım 2-3 ay oldu dişiyide alalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

şiddetli kavgaları yoktu hiç olsaydı değiştiririm niye bu kadar kızdı hala aklım almıyor

biliyrm uzuluyrsn ama her firsati degerlendir derim arastir bi bakalim kus dovusu felan varmi isine yarar :)

kanın tadını alan luş davranışını tekrarlar defalarca denedim hep yanıldım güvendim bu son olur die ama nafile o kuşa sakın eş almayın dahada ayrı size alışık büyüsün..

Kan tadı alan kuş vazgeçemez, ne demek oluyor? Kuşun içine vampir mi kaçmış :) Kuşu değiştirmezdim ben olsam.

Geri