Karadeniz Pet

muhabbet kuşlarımın kafeslerinde küf mü var?

Limon boncuk

Meraklı Üye
Merhabalar kuşlarımın kafesinde bazı yerlerde paslanma/küf gibi bir şey var bu küf kuşlara zararlı mı ne yapmalıyım? zarar verdiyse 2 gündür o zararı nasıl anların ve nasıl tedavi etmeliyim

Dezenfekte edin kafesi büyük ihtimalle boyalı kafestir. Temin edene kadar böyle idare edebilirsiniz.ek olarak boyasız paslanmayan kafes alın.

Dezenfekte edin kafesi büyük ihtimalle boyalı kafestir. Temin edene kadar böyle idare edebilirsiniz.ek olarak boyasız paslanmayan kafes alın.
tamam kafesi pek değiştirmek istemiyorum kafeslerine alıştılar 2 gündür kafesleri böyle zarar verdiyse nasıl anlarım acaba

şimdi kafesi değiştirmezseniz pası Kemirir ve zehirlenir. düzelmesi için pası giderip sağlıklı boya sürmelisiniz ama bununla uğraşmak yerine kafes almak daha mantıklı

şimdi kafesi değiştirmezseniz pası Kemirir ve zehirlenir. düzelmesi için pası giderip sağlıklı boya sürmelisiniz ama bununla uğraşmak yerine kafes almak daha mantıklı
tamamdır peki kafes önerebilirmisiniz 2 kuşum car ve yuvalık takılabilir olan bildiğiniz kafes varmıdır

bana da link atar mısınız benim de almam gerekiyor

Sahibinden değilde e ticaret sitelerinden önerebilecekleriniz var mı ve acilen almam mı lazım kafesi zehirlenirse ne olur yarın temizliyecem zaten kafesi nasıl temizlemeliyim kusura bakmayın bu akşam çok soru sordum

Geri