Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarımın suyundaki taneler

trnexusofficial

Meraklı Üye
Merhabalar iyi forumlar. 2 3 gündür sularında bunlardan görüyorum alıp atıyorum tekrar birikiyor bu nedir acaba? Sert ve köşeli tanecikler.

Yükledim sanıyordum ama boyut çok büyük hatası vermiş. Buyrun

Ekli dosyalar

• IMG_20201101_004941.jpg
    IMG_20201101_004941.jpg
    44.4 KB · Görüntüleme: 17
Tohuma benziyor. Yumuşatmak için atıyor olabilirler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fotoğraftaki şey aspir tohumu, kuşunuz yemediği için yemlikten dışarıya atarken suluğun içerisine düşüyor büyük ihtimalle. Suluğu yemlikten uzağa takın.

Merak ediyorum bu tohumu yiyen muhabbet kuşu varmı
Çokça önerilen versele laga muhabbet kuşu yemi içerisinde fazlaca var ve kuşlar kabuğunu kıramıyor aspir tohumunun ağırlık yapsın diye konuluyor sanırım.

Merak ediyorum bu tohumu yiyen muhabbet kuşu varmı
Çokça önerilen versele laga muhabbet kuşu yemi içerisinde fazlaca var ve kuşlar kabuğunu kıramıyor aspir tohumunun ağırlık yapsın diye konuluyor sanırım.

Ben bu tohumları kırıp yiyebilen hiçbir kuş görmedim, dediğiniz gibi ağırlık yapsın diye konuluyor. Bazen kırıp kuşlarımın yemliklerinin içerisine karıştırıyorum, soyulmuş halini yemeyi seviyorlar.

İlginiz için teşekkür ederim siz dedikten sonra içini açıp baktım çekirdek benzeri bir şey olduğunu sonradan anladım sanırım yeni aldığım dişi yapıyor bunu. teşekkürler iyi forumlar.

İlginiz için teşekkür ederim siz dedikten sonra içini açıp baktım çekirdek benzeri bir şey olduğunu sonradan anladım sanırım yeni aldığım dişi yapıyor bunu. teşekkürler iyi forumlar.

Rica ederim, iyi forumlar.

Geri