Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarım Çiftleşirmi Sizce

Umitsndkc

Yeni Üye
Herkese Merhabalar 8 Aylık Erkek Muhabbet kuşuma dün dişi bir kuş aldım gayette iyi anlaşıyorlar öpüşüyorlar sevişiyorlar benim oğlan dişiye ayak atıyor kur yapıyor habire öpüyor dişiyi :) neyse fotoğraf atacağım sizce çiftleşirlermi dişinin yaşı uygunmudur onu merak ediyorum ? bu arada dişi kuş çok istekli bakıyor bizimkisine..

Ekli dosyalar

• 092.JPG
    092.JPG
    1.4 MB · Görüntüleme: 159
  • 072.JPG
    072.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 149
  • 066.JPG
    066.JPG
    1.5 MB · Görüntüleme: 140
Yaşları uygun ancak dişi daha kızışmamış. Zaman lazım, bekleyin :)

Dişinin parmağı mı kanadı? Yaraya terramycn kremi sürebilirsiniz. Kabuk bağlamışsa sürmeyin.

Ceresinin kahverengi olmamasi ciftlesmeyecegi anlamina gelmez bence yakin zamanda ciftkesirler dediginiz belirtilere gore siz gebe yumurta havuc mamasi verin bir gun ara ile

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

Ceresinin kahverengi olmamasi ciftlesmeyecegi anlamina gelmez bence yakin zamanda ciftkesirler dediginiz belirtilere gore siz gebe yumurta havuc mamasi verin bir gun ara ile

Beklediğim cevap tam olarak buydu :D keşke video olsada görseniz habire öpüşüyorlar :)

Benim kusumunda kahverengi olmamisti ceresi ciflestiler. Havuclu mama kizismasina yardimci olur. Resimde goremedim yoksa eger yuvaligi simdiden takin tanisinlar. Yakin zamanda da yumurtalari olur umarim :)

Benim kusumunda kahverengi olmamisti ceresi ciflestiler. Havuclu mama kizismasina yardimci olur. Resimde goremedim yoksa eger yuvaligi simdiden takin tanisinlar. Yakin zamanda da yumurtalari olur umarim :)
yuvalık var herşeyleri hijyenik her sabah sularını degişirim 3 günde 1 yemligini degişirim gıcır gıcır yani :)

bide bunların ırkı nedir ben pek bilmiyorum :) aydınlatırmısınız beni ?

Yaz aykarinda sulugu iki kere tazrleyin vitamin vermediginiz gunkerde
yuvalık var herşeyleri hijyenik her sabah sularını degişirim 3 günde 1 yemligini degişirim gıcır gıcır yani :)

Geri