Karadeniz Pet

muhabbet kuşlarım hakkında bilgi almak istiyorum

murat46

Yeni Üye
arkadaşlar benim bölmeli bi kafesim var ben bu kafese 3 erkek 3 dişi attım ve erkekleri bi tarafa dişileri bi tarafa attım kafesin kendi teli ile ayırdım kendi aralarında ötüşüp duruyorlar birbirlerinin yanına geçmek istiyorlar erkekler sürekjli kafalarını bi aşagı bi yukarı yapıyorlar ufak ufak ötüşüyorlar bu kuşlarım eş tutarmı kafesin bölmesini birbirlerini görmeyecek şekildemi kapatmalıyım ben normal kendi teli ile kapattım birbirlerini görüyorlar yada< bölmeyi hiç takmamalımıyım bi cevaplarsanız sevinirim teşekkürler
L3v6Za.jpg

Tek kafesiniz mi var bence bu şekilde olmaz

yok kafesim var pvc kendinden yuvalıklı eş tutsunlar diye böyle bi yol denemek istedim

Böyle olmaz erkekleri box kafesinize alın disiler o cifthanede kalsın arayı açın daha sonra tek tek erkekleri atın o cifthaneye 2 3 gün gozlemleyin sectigi disiyle boxtaki yerlerine alın ve en az 2 ay müdahale yapıp es değiştirme denemeyin

tmm anladım yusuf bey çok teşekkür ederimm başka öneriçeginiz bişi var yem olarak kızıl darı kullanuyorum bu yem iyi olurmu yoksa başka yemmi kullanmalıyımm sadece kızıl darı kullanıyorum

Karışık yen yulaf çekirdekli yemi kullanırsanız daha çok faydalanirlar yediklerinden

Geri