Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarım kafesin yerde ve köşede duruyor

Emre Ak

Yeni Üye
Muhabbet kuşlarım 7 aylık dişi olan hep kafesin köşesinde yerde duruyor acaba hasta mı yoksa yumurtlamaya mı hazırlanıyor

Şu anda dışarıdayım ama eve geldiğim zaman atarım. Ama gördüm kadarıyla katı ve normal boyutta

Kafesin tabanında köşede uzun süredir duruyorsa kesin bir rahatsızlığı vardır hem de küçümsenemeyecek bir rahatsızlık

Sabah yerde akşam tünelde duruyorlar
image.jpg

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 17
  • 6CC565F8-CCEC-4BEB-9AB5-0E610301B33A.jpeg
    6CC565F8-CCEC-4BEB-9AB5-0E610301B33A.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 17
Belkide orada durmak istiyordur. Şahsen bir sorun göremedim kuşta veya dışkıda

Sağol Eylül aynda çiftleşebirler demişti de veteriner korktum bende ölücek diye

Kus saglam gibi duruyor diskisina gelince sulu diskilama var normallerde var ne zaman aldin kuslari? Benimde basima geldi bole bi durum yeni getirdigim erkek kus bi sure kosede durdu strese girdi sanirim sonra duzeldi

Kus saglam gibi duruyor diskisina gelince sulu diskilama var normallerde var ne zaman aldin kuslari? Benimde basima geldi bole bi durum yeni getirdigim erkek kus bi sure kosede durdu strese girdi sanirim sonra duzeldi
2.5 ay önce aldım dişi sabah tünekte duruyo akşama doğru tüneklere çıkıyo en köşedeki dışkılar sadece onun ona göre değerlendirirseniz daha iyi olur

Dedigim gibi benim kusta aynisini yapti bi sure sonra duzeldi genelde kuslar icgudusel olarak yuksek tunekte dalda filan durur bu durumun fiziksel degil psikolojik oldugunu dusunuyorum esiyle anlasma durumu nasil?

Dedigim gibi benim kusta aynisini yapti bi sure sonra duzeldi genelde kuslar icgudusel olarak yuksek tunekte dalda filan durur bu durumun fiziksel degil psikolojik oldugunu dusunuyorum esiyle anlasma durumu nasil?[/QUOTE
Araları çok iyi. Benim düşüncem hava çok sıcak olduğu için ya da eşi biraz çok neşeli ve hiperaktif olduğu için bunalmış olabilir

Geri