Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarım zeytin yiyor ????

Yağmur Kuşsan

Emektar Üye
Arkadaşlar bir dişi ve bir erkek muhabbet kuşum var ve ikisi de zeytin bağımlısı. Vermemeye çok dikkat ediyorum fakat biz bakmazken yemiş oluyorlar. Bunu engellemenin bir yolu veya zeytinin bir zararı var mıdır ?

Arkadaşlar bir dişi ve bir erkek muhabbet kuşum var ve ikisi de zeytin bağımlısı. Vermemeye çok dikkat ediyorum fakat biz bakmazken yemiş oluyorlar. Bunu engellemenin bir yolu veya zeytinin bir zararı var mıdır ?
Yemek yediğiniz zaman kuşlar kafeste olsa daha iyi olur .Ben bir keresinde böyle bir hataya düştüm geliyor yemeğime saldırıyor atlıyor içine😁😁😁

Yemek yerken nefeslerini tüketircesine bağırıp bitkin düşüyorlar, mecbur çıkarmak zorunda kalıyoruz :(
Benimki yemek yediğim zaman kafesin tellerine yapışıyor yarasa gibi ters duruyor bağırıyor çözümüm şöyle 😁😁sabah kahvaltı yaparken onlara da yumurta maması veriyorum onlar kendi yemekleri ile ilgileniyorlar akşam yemeği zamanı onları minik bir marul veya küçük bir parça dal darısı ile kandırıyorum böylelikle bende mutlu oluyorum onlarda😁😁😁

Az tuzlu Marmarabirlik olursa sıkıntı Yok hocam...Hemde ucuzdur...

CPH1909 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri