Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarımin cinsi ????

AhmetGuler

Yeni Üye
Merhaba küçükken aldığım Caferi 1 yıla yakın oldu ve ona eş aldım ben tam anlamıyorum cinsiyetlerinden ama kuşum eşini kendi seçti şuanda kavga etmiyorlar iyi anlaşılıyorlar ama yinede emin olmak istiyorum sarı olan erkek kuşum diğeri de dişi kuşum bir yanlışlık yok dimi ve kaç aylık veya yaşındalar
39702
39703

Merhaba küçükken aldığım Caferi 1 yıla yakın oldu ve ona eş aldım ben tam anlamıyorum cinsiyetlerinden ama kuşum eşini kendi seçti şuanda kavga etmiyorlar iyi anlaşılıyorlar ama yinede emin olmak istiyorum sarı olan erkek kuşum diğeri de dişi kuşum bir yanlışlık yok dimi ve kaç aylık veya yaşındalarEkli dosyayı görüntüle 39702Ekli dosyayı görüntüle 39703

yalnız cafer de çok heybetliymiş maşallah :) dişi kuşun 3 4 aylık gibi geldi bana daha yetişkin değil. dişinin ceresini önden çekermisin bir de

Merhaba küçükken aldığım Caferi 1 yıla yakın oldu ve ona eş aldım ben tam anlamıyorum cinsiyetlerinden ama kuşum eşini kendi seçti şuanda kavga etmiyorlar iyi anlaşılıyorlar ama yinede emin olmak istiyorum sarı olan erkek kuşum diğeri de dişi kuşum bir yanlışlık yok dimi ve kaç aylık veya yaşındalarEkli dosyayı görüntüle 39702Ekli dosyayı görüntüle 39703

Erkek kuşun bir yaş civarı göz irisleri beyazlaşmış dişi olan daha kafa yavru çizgileri dahi duruyor 2 -3 aylık dişi küçük almışsın biraz 8-9 aylık olsa daha iyi olurdu.

• Beğen
Tepkiler: Kca
Erkek kuşun bir yaş civarı göz irisleri beyazlaşmış dişi olan daha kafa yavru çizgileri dahi duruyor 2 -3 aylık dişi küçük almışsın biraz 8-9 aylık olsa daha iyi olurdu.
Petshoptaki ilgilenen kişi eğer Caferi yaşına uygun birini verirsem kavga çıkar sürekli dişi onu döver dedi biraz daha küçük veriyim onunla büyüsün dedi bende tamam dedim yanlış mı yapmışım değiştiriyim mi

yalnız cafer de çok heybetliymiş maşallah :) dişi kuşun 3 4 aylık gibi geldi bana daha yetişkin değil. dişinin ceresini önden çekermisin bir de
Ve Cafer erkek dimi
39719

Ekli dosyalar

• 15637343176971036896118.jpg
    15637343176971036896118.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 12
Yetişkin kuşların olduğu kafese koyun eşini kendi seçsin.Kavga ve anlaşmazlık olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Kca
evet cafer erkek allahtan dişi olsaydı zaten zavallım 1 yıldır boşuna cafer ismiyle yaşamış olurdu :D diğeri de dişi ama dişi kuş çok bebek daha o büyüyene kadar beklemen lazım aralarında cok fark olur yani. arkadaşın dediği gibi kalabalık bir kafese koyarsan o kendi seçer yetişkin olunca eşlemeye çalışınca zor oluyor eş bulmak tabi ben de cesaret edemiyorum benimki asabi öldürür gelen eşini diye. dişi kuşun da cok tatlıymış ama masallah

Bencede yavru dişiyi verin yetişkin bir dişi alın

Petshoptaki ilgilenen kişi eğer Caferi yaşına uygun birini verirsem kavga çıkar sürekli dişi onu döver dedi biraz daha küçük veriyim onunla büyüsün dedi bende tamam dedim yanlış mı yapmışım değiştiriyim mi

Bu tamamen satış politikası, elinde yoksa elinde ne var ise onu satmaya çalışır ve onu meth eder. Eğer senin kuş yavru olsa idi elinde de büyük kuş olsa idi belki bu sefer de sana diyecekti ki küçük kuşuna yem yemeyi ögrenir, ona bakarak kendini geliştirebilir. Diye de diyebilirim idi.

Önemli olan senin ne istediğini bilmem, bilirsen zaten böyle bir tongaya düşmezsin..

Bu sadece kuş için genel olarak tüm hayatımızda uygulamamIz gerekir. Ön Bilgi olanak ki ona göre de karşı tarafa ne istediğimi söylenilirsin.

Geri