Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Öneri/Tavsiye

Nessie

Yeni Üye
Merhaba, iyi günler. 2 yaşında erkek muhabbet kuşum var önceden yem seçimi yapmazdı fakat artık her yemi yemiyor kendisi. Birçok markayı denedim en çok tükettiği versele laga markası oldu. Açıkcası küçük bir şehirde yaşadığım için bu yemi internet üzerinden teminim biraz zor oluyor. Sizden ricam önerebileceğiniz kaliteli yem, vitaminler ve kuş kumu markaları. Bunları hangi sitelerden temin ediyorsunuz birçok konu başlığını okudum fakat site öneren bir konu bulamadım. Trendyoldan alışveriş yaptım fakat memnun kalmadım eksik ürün geldi. Yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum teşekkürler

Aras kargo ile yolluyorlar.
Fiyatlar makul, Yanlış yapmazlar.
Çok teşekkür ederim, alıntı yaptım cevap yazamamıştım. Kullanıp memnun kaldığınız markalar var mı vitamin ve yemlerde? Birde gaga taşının çok zararı olduğunu söylüyorlar kireç olduğu için bunun yerine geçebilecek ne kullanabilirim bir bilginiz var mı kuş kumunda da aynı şekilde?

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim, alıntı yaptım cevap yazamamıştım. Kullanıp memnun kaldığınız markalar var mı vitamin ve yemlerde? Birde gaga taşının çok zararı olduğunu söylüyorlar kireç olduğu için bunun yerine geçebilecek ne kullanabilirim bir bilginiz var mı kuş kumunda da aynı şekilde?
Kalamar kemiği yeterli gaga taşı bende kullanmıyorum yem olarak Versele Laga ve Garden Mix sade olanı.Vitamin konusunu biz baya inceledik arkadaşlarla aratırsanız başlığını fikir edinebilirsiniz.

Ben açık yem kullanıyordum birkaç gün önce garden mix aldım sevdi bayağı. Bugün versele laga da sipariş edeceğim bakalım.

Grit kuş kumu alın. Mineralli gaga taşı alın.
Versele Laga veya Gold wings yem alın.
versele laga orlux mama alın.
Bu yazdıklarım iyidir.

Bu yazdıklarım iyidir.

vitamin gerek var mı, önerir misin abi? ben de akyoldan alacaktım da bir şeyler. önerirsen hangisi iyidir?

Hazır konu açılmışken sorayım dedim benim kuşlar bunu yiyor bunun adını bilen varmı başka kum yemiyorlar

Ekli dosyalar

• 32305E2A-9E01-4EA4-8631-CFB13BC1B086.jpeg
    32305E2A-9E01-4EA4-8631-CFB13BC1B086.jpeg
    145.4 KB · Görüntüleme: 15
Bu yazdıklarım iyidir.

Bu taşlar olur dimi hocam mineralli bu oluyo dimi

Ekli dosyalar

• 5527DCE2-3CDA-4565-AD48-3C247BEA95C1.jpeg
    5527DCE2-3CDA-4565-AD48-3C247BEA95C1.jpeg
    119.2 KB · Görüntüleme: 15
Geri