İsmail Aydoğdu

Aktif Üye
23 Ara 2017
34
0
6
36
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Abilerim kardeşlerim ustalarım. İlk başta herkese burdan hayırlı ramazanlar diliyorum. Allah herkesin tuttuğu oruçları kabul eylesin inşallah. Kendi çapımda ev üretimi yapıyorum. Bi çift kuşumun erkeği dişisine kur yapıyor dişi kuyruğunu kaldırıyor erkek dişinin üstüne çıktıktan sonra direk geri tüneğe uçuyor. Bunun sebebi nedir veya ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim :)

c uma

Profesyonel
29 Mar 2018
243
29
28
25
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Abilerim kardeşlerim ustalarım. İlk başta herkese burdan hayırlı ramazanlar diliyorum. Allah herkesin tuttuğu oruçları kabul eylesin inşallah. Kendi çapımda ev üretimi yapıyorum. Bi çift kuşumun erkeği dişisine kur yapıyor dişi kuyruğunu kaldırıyor erkek dişinin üstüne çıktıktan sonra direk geri tüneğe uçuyor. Bunun sebebi nedir veya ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim :)
büyük ihtimalle tecrübesizdirler. yani daha hiç çiftleşmemiştirler. sen birşey yapmıycaksın kardeşim. kendisi öğrenecek, çıkıp düşecek en sonuda öğrencek çiftleşmeyi

xLimon34x

Profesyonel
23 Nis 2018
753
168
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Tecrube edinememis bir de tunegin konumu nasıl? Çift yerden sabit mi? Bu da önemli.

İsmail Aydoğdu

Aktif Üye
23 Ara 2017
34
0
6
36
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Dolap kafes kullanıyorum tünekler sallamayan tahta tünek. Kafesin tam orta hizasında takılı.