detay14

Süper Üye
9 May 2018
112
18
18
31
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane, 2 ile 5 tane
Hepinize selamlar kuşlarım çiftleşiyor ama dişi kuşda kesinlikle yumurtlamaya dair bir emare yok sizce neden? Yuvalık takmadığım için olabilir mi? Yuvalık takmak ayrı sorun kafes hagen vision s01 orjinal yuvalığını taktığımda kuşlar çok korkuyorlar, yanına yaklaşmıyorlar.

detay14

Süper Üye
9 May 2018
112
18
18
31
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane, 2 ile 5 tane
Fotoğraflar pek iyi çıkmamış sanırım ama yardımlarınızı bekliyorum.

Toprak00

Profesyonel
26 Mar 2018
250
50
28
19
Çanakkale
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kedi
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Hagen vision orjinal yuvalık kullanıyorum 1-2 hafta önce taktım daha 1-2 gündür girmeye başladı dişi. Siz takın onlar alışacaktır elbet. Ve kafeste oyuncak varsa çıkarın bence. Ayna var sanırım çıkarın onu. Diğer her şey tamam zaten. Bütün fotoları göremiyorum eğer tünel sayınız fazlaysa çok olmasın o da. Benim miniklerde kur yapıyor besliyorlar kaşıyorlar birbirlerini dişi olan bi kaç gündür kalamar kemiğini bitirecek nerdeyse :) ama çiftleşme göremedim hiç. Sabır işi :) ve yumurta maması vermeyi unutmayınız 3 günde bir

Toprak00

Profesyonel
26 Mar 2018
250
50
28
19
Çanakkale
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kedi
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Kalamar kemiği gaga taşlarının üstünde kalmış sanırım yanlış görmediysem. Kalamar kemiği kolay bi yerde olsun. Dişinin kemirmesi lazım mutlaka.

Fatih TEKSOZ

Profesyonel
22 May 2014
297
43
28
türkiye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
sence yuvalık olmadan kuş yumurtlarmı yapmayın arkadaşlar tabiki yumurtlamaz. sen tak orjinalmi takarsın yan sanayi mi bilmem ama tak bir tane fazlada rahatsız etme kkuşları. hadi kalın saglıcakla.