Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Alıyorum

Cometr

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar uzun zamandan beri çok istediğim muhabbet kuşu sahiplenmek istiyordum ve bir üreticiyle anlaştım bu ayın sonunda bir tane satın alacağım. Teni yeme düşmüş bir muhabbet kuşu olacak bu. Çok heyecanlıyım sizce kız mı almalıyım erkek mi? Hangisi daha cana yakın oluyor ve ilerleyen zamanlarda yanına eş alıp çiftleştirmek istiyorum. Erkek alırsam yanına eş bulma daha kolay olacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda. Bana biraz bilgi verir misiniz?

Eş konusunda fark yok, sonuçta siz almayacaksınız kuşu kafese koyacaksınız anlaştığı diğer cinsiyetteki kuşu sahipleneceksiniz:) Kalan kısımlar size kalmış. Hangi kuşla aranızda güçlü bağ kurulursa, kime içiniz ısınırsa ve kim size ısınırsa onu sahiplenin:)

Erkek almanı tavsiye ederim hem kolay evcillesiyor hemde kolay konuşuyor dişiye göre , ayrıca dişi kızgınlık döneminde hircinlasabiliyor. Ama dişi de olur erkeğe göre azcik daha zorlanirsin. Eş tutma konusunda ikisi de eşit.

Erkek eğitimi daha kolay oluyor dişide eğitilebiliyor ama erkeğe göre daha az konuşabiliyor

Teşekkür ederim önerileriniz için arkadaşlar. :)

Geri