Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Aldım Tekrardan Ama Kuş Hareketsiz

Özgür Özdemir

Yeni Üye
Arkadaşlar Kuşum Hiç Hareket Etmiyor Ama İlk Günden Yem Yiyor.Vede Kendini Sevdirip Elime Geliyor Salsam mı Bi size Soriyim İlk günden Ama Kuş hiç hareket etmiyo o kadar.Bide Arkadaşlar Dışkısı Poposunda Kaldı çıkmıyor yardım lütfen :)

MD122g.jpg

Bok olayını düzeltim elime alıp silerek kuşum sağolsun elime gelince sıkıntı çıkartmadı kuşum daha 27 günlük diğer soruları cevaplarsanız sevinirim

27 gün daha çook küçük. Yem kırabiliyor eminsiniz değil mi? Kafes kapısını açın bakalım çıkacak mı? Yatarken kapatırsınız. Maaşallah çok tatlı.

yem kırıyor gayet güzel şekilde ancak yere dökünce yiyor yem kapında yiyemiyor onu boş bıraktık yavru oldu için çok teşekkür ederim bu arada :)

Alışması için gerekli bence o kadar küçükken kafesle felan uğraşmayın koynunuzda büyüsün :D

Arkadaşlar Parmağım İle Kolayca kuşu tutum ucmicanı düşündüm yavru diye hemen uçtu tabiki çarpa çarpa sonra koltuğun arkasına yavaş bir şekilde düştü çok şükür sonrada parmağıma geldi normalmidir şuan eğitimin ilk başlarında :)

yem kırıyor gayet güzel şekilde ancak yere dökünce yiyor yem kapında yiyemiyor onu boş bıraktık yavru oldu için çok teşekkür ederim bu arada :)
Benimki de yem kabından yiyemiyordu ilk aldığımızda dal darı asmıştım onu yiyordu o daha sağlıklı olur yerden dışkı falan bulaşabilir

Arkadaşlar Parmağım İle Kolayca kuşu tutum ucmicanı düşündüm yavru diye hemen uçtu tabiki çarpa çarpa sonra koltuğun arkasına yavaş bir şekilde düştü çok şükür sonrada parmağıma geldi normalmidir şuan eğitimin ilk başlarında :)
Çarpmamasına özen gösterin

Normal, zamanla öğrenecek :) Kafes çevresinde çarpıp zarar göreceği cisim varsa bir müddet kaldırsanız iyi olur.

Hayırlı olsun. Güzel bir ömür geçirmesi dileğiyle. Salmak için acele etmeyin. Kanatları gelişmemişse uçmak için çarpıntıda kanatları incinir. Salınca da kafes yüksek bir yerde olması. 1 koltukta falan olabilir mesela. Bu arada kuşu nereden aldınız?

Eskişehir/Esnaf Sarayında Tertemiz Bir Dürüst Bir Ablamızdan Aldım Telefonunuda Verdi Bi Sıkıntın Olursa Ararsın Diye Abla Dedim vardı bi 35 39 yaş Ama Cidden Çok İyi Üretici

Abla 1 hafta bkle dedi akıllı yemlik istedim gerek yok alma dedi bi kaç taktik verdi ancak

ben kuşun canı sıkılıyordur diye salmak istiyorum her an

Geri