Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Ayağı Şişti

Mavikuş12

Yeni Üye
Merhabalar kuşum maviş mutfakta omzumdayken uçtu çorbanın içine düştü hemen aldım suya koydum temizledim çok korktu ama bir sorun görünmüyordu pek ötmüyordu ve bizimle konuşmuyordu dün azcık ötmeye başlamıştı bu sabah baktığımda tek ayağının üzerinde duruyordu ayağı şişmiş ne yapabilirim

Geçmiş olsun su toplamış olabilir mi acaba sonuçta kaynayan suya biz düşsek ileri derece yanıktan mahvolurduk sürülebilecek krem var mı ? Yemek yaparken kuş olmasada olurdu belkide ..

Geçmiş olsun su toplamış olabilir mi acaba sonuçta kaynayan suya biz düşsek ileri derece yanıktan mahvolurduk sürülebilecek krem var mı ? Yemek yaparken kuş olmasada olurdu belkide ..
Haklısınız bende zaten nasıl bir krem sürmem gerektiğini sormak için yazdım birazda

Forumda aratma yaptığım zaman daha önceki kişilerin kuşlarının ayağına yumurta akı sürmesini tavsiye etmişler ve de yanık kremi siz isterseniz bir de resmini yükleyin ve sizde aratın konu hakkında daha önce yazılmış yorum ve tavsiyeler var.

Eczaneden fucidin krem alın kulak çubuğu yardımı ile günde 2 kez az miktarda sürünüz. Ayağın fotoğrafını çekebilirseniz daha doğru öneride bulunabiliriz.
IMG-20201224-WA0001.jpg
IMG-20201224-WA0002.jpg

Fucidin'i ve beraberinde bepanthen kremi hemen alıp kullanmaya başlayın, kulak çubuğu yardımı ile az miktarda lezyon olan tüm bölgeye uygulayın.

Bepanthen ile başlayın ilk iki gün bepanthen kullanın enfeksiyon, iltahap akıntısı gibi durumlar görürseniz fucidin'i uygulayın.
Tamam çok teşekkür ederim iyiki varsınız 🙏🙏😊

Geri