Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu balkonda bakımı

Mhmt

Yeni Üye
Herkese kolay gelsin. Balkonumda 5 çekmeceli dolap var, ikisini çıkartıp kafesi oraya koymayı planlıyorum. Çekmece duvar kenarında rüzgar almıyor. İstanbulda yaşıyorum acaba bir sıkıntı olur mu?

Herkese kolay gelsin. Balkonumda 5 çekmeceli dolap var, ikisini çıkartıp kafesi oraya koymayı planlıyorum. Çekmece duvar kenarında rüzgar almıyor. İstanbulda yaşıyorum acaba bir sıkıntı olur mu?
Ben sadece bir tane orta bölme ile göründügü sekilde kuslarımı 1 aydır balkonda tutuyorum...Su anda olduğu gibi sadece rüzgarlı serin havalarda üstüne bir örtü atıyorum sadece...Kuslarımda en ufak bir hastalık,üsüme belirtisi yok...Yasadıgım yerin hava şartları istanbula göre daha olumsuz...Kanaatimce sizin kuslara da birşey olmaz...
c9e09146bdbe93a3920f407e40aa8c48.jpg

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalnız dikkat edin benim oldugum yer cok işlek,sesli olduğu icin karga vs dadanamıyor...Sizin eğer gündüz karga,gece ise baykus dadanabilecek bir ortamınız varsa kuslarınızı kapabilirler...Şehir ici diye göz ardı etmeyin,heryerdeler...

Yalnız dikkat edin benim oldugum yer cok işlek,sesli olduğu icin karga vs dadanamıyor...Sizin eğer gündüz karga,gece ise baykus dadanabilecek bir ortamınız varsa kuslarınızı kapabilirler...Şehir ici diye göz ardı etmeyin,heryerdeler...

tülle dolapın önü örtülü pek bişey olmaz sanorım. Bir kaç gün gözlemler olmazsa odaya alırom tekrar. Teşekkürler

Geri