Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu banyoluk kullanımı

Dejavue

Yeni Üye
Banyoluk kullanımı hakkındaki düşünceleriniz neler ?
Eksi ve artı yönlerini tecrübe sahibi arkadaşlarımız paylaşır ise sevinirim.

Güncel...

Ben banyoluk yerine büyük bir kase ye su koyuyorum icinede bir kac damla elma sirkesi ve cesitli yesil yapraklar atiyorum. (maydonoz,dereotu ya da kıvırcık) kafesin disin da bir yerde keyifle yikaniyorlar.

Banyoluk kullanımı hakkındaki düşünceleriniz neler ?
Eksi ve artı yönlerini tecrübe sahibi arkadaşlarımız paylaşır ise sevinirim.
Bende banyoluga ılık su koyup biraz da sirke katıyorum. Öyle koyuyorum kafesine. Bakıyor su içiyor ama girmiyor banyoluga. Sadece lavaboda musluk altında kendi yıkanıyor.. Ben yinede belki yıkanır diye koyuyorum serinlemesi için

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende banyoluga ılık su koyup biraz da sirke katıyorum. Öyle koyuyorum kafesine. Bakıyor su içiyor ama girmiyor banyoluga. Sadece lavaboda musluk altında kendi yıkanıyor.. Ben yinede belki yıkanır diye koyuyorum serinlemesi için

Koyduğunuz kap küçük olabilir mi acaba ?

Koyduğunuz kap küçük olabilir mi acaba ?
Gayet büyük bir kap bu şekilde
1dddb92efd40c0d27e5a6f7ef5c4b136.jpg

Geniş bir marulu ıslatıp kafese koyuyorum. Tüylerini kabartıp marula sürtünüyolar. Hemen su ısıtıp geniş bir kaseye marulla birlikte döküyorum. Kafesin önüne koyuyorum kendileri giriyor.
Mantıklı bir öneri ,denesem mi?

Banyoluk geniş olsa daha iyi rahatça yıkanır. Banyoluk daha pratiktir. Banyoluğa sade su koyup suluğu önünden alın kuş banyoluktan su içtikçe zamanla alışıp banyo yapacaktır

Midesi olan kuş bu tarz mesajlar hoş değil. Gerçekten bende komik bir yön bulamadım. Anlaşılan eğlenmeyi seviyorsun ama bunu yaparken başka bir insanı obje olarak kullanma. Bu arada ismin ne sana hitap etmek zor.

Midesi olan kuş bu tarz mesajlar hoş değil. Gerçekten bende komik bir yön bulamadım. Anlaşılan eğlenmeyi seviyorsun ama bunu yaparken başka bir insanı obje olarak kullanma. Bu arada ismin ne sana hitap etmek zor.
Arkadaş burayı facebook, twitter ve instagram gibi sosyal medya olarak görüyor. Ergence davranışlar sergiliyor. Eğlecekse burası eğlence yeri değil.

Bu internette satilan banyoluklar nasil işe yariyor mu kullanan arkadaslar varsa bilgilendirirseler sevinirim ... ayrica bir konuyu merak ettim suya neden sirke koyuluyor mantigi nedir ?

Banyoluk dediğin nedir mermerden birşey mi bekliyorsunuz. Büyükçe bir banyoluk olsa yeter. Hepsi plastikten zaten. Sirke dezenfekte amaçlı konur.