Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Bu da kardeşi 1 ay 22 gunluk

Rica ederim. Biraz işim vardı, ben mesajınızı görene kadar fotoğraflar silinmiş. Fotoğrafları tekrar silinmemeleri için "Otomatik Silme" seçeneğini seçip tekrar yüklerseniz bakarım.

Benim kusa biri erkek biri dişi diyor birşey anlamadım ben
IMG-20200924-211351-7 kuşumun yaşı kaç veya kaç aylık

Rica etsem kuşumun yaşını, cinsiyetini söyleyebilir misiniz.
nor

Rica etsem kuşumun yaşını, cinsiyetini söyleyebilir misiniz.
nor

Merhaba, kuşunuzun cinsiyeti erkek, tüy yapısının düzgün olması yetişkin bir kuş olduğu gösteriyor.

sak-z-2 sak-z1
Merhabalar 1 yaşında albino dişi mi erkek mi acaba yardım edebilir misiniz?

27-CEEB61-6-E17-4998-8708-29883-B4347-D1 A1-A22-ADC-42-A5-4160-BEB7-B0398-A3108-E2Merhaba,bende 2tane sarı kuş var ,ayrı zamanlarda dışardan buldum:) cinsiyetlerini tam olarak anlayamadım.göz renkleride biri kırmızı biri simsiyah.ikisini ayrı kafeslere koymuştum,baktım anlaşıyolar aynı kafese aldım.bazen birbirlerinin kafasını kaşıyıp bazen ağızlarından birbirlerine yem veriyorlar,bazende kavga ediyorlar.sanki ikisi dişi gibi anlam veremedim.yardımcı olursanız..teşekkür ederim.

27-CEEB61-6-E17-4998-8708-29883-B4347-D1 A1-A22-ADC-42-A5-4160-BEB7-B0398-A3108-E2Merhaba,bende 2tane sarı kuş var ,ayrı zamanlarda dışardan buldum:) cinsiyetlerini tam olarak anlayamadım.göz renkleride biri kırmızı biri simsiyah.ikisini ayrı kafeslere koymuştum,baktım anlaşıyolar aynı kafese aldım.bazen birbirlerinin kafasını kaşıyıp bazen ağızlarından birbirlerine yem veriyorlar,bazende kavga ediyorlar.sanki ikisi dişi gibi anlam veremedim.yardımcı olursanız..teşekkür ederim.

Merhaba, kuşlarınızın ikisi de dişi. Gözleri kırmızı olan Lutino, siyah olan ise DF Lutino (Dark-Eyed Clear) cinsinden bir kuş. İkisi de cana yakın kuşlar olduğundan bu denli güzel bir dostluk kurabilmişler. Bu konuda çok şanslısınız :)

Merhaba, kuşlarınızın ikisi de dişi. Gözleri kırmızı olan Lutino, siyah olan ise DF Lutino (Dark-Eyed Clear) cinsinden bir kuş. İkisi de cana yakın kuşlar olduğundan bu denli güzel bir dostluk kurabilmişler. Bu konuda çok şanslısınız :)
Aaa biri erkek olsaydı çok teşekkür ederim açıklayıcı bir yaZı olmuş.

Merhaba kuşumun ırkı ve cinsiyeti ile ilgili bilgi alabilir miyim

912020162941

Geri