Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Hurafedir.
Gayet de taklit ederler ve konuşurlar. Ancak erkek kuşlar kadar çok kelime öğrenmezler ve kelimeleri tekrar etmezler.
Hocam şimdi bir fotoğraf daha atıyorum sizce erkek mi dişi mi çünkü bir kaç arkadaşıma daha sordum eve gelen onlar da erkek dedi. Kamerada sanırım pek belli olmuyor cere üstü beyaz yerine daha maviye çalıyor gözle bakıldığında.

Ekli dosyalar

• kuş.PNG
    kuş.PNG
    335.9 KB · Görüntüleme: 29
Hocam şimdi bir fotoğraf daha atıyorum sizce erkek mi dişi mi çünkü bir kaç arkadaşıma daha sordum eve gelen onlar da erkek dedi. Kamerada sanırım pek belli olmuyor cere üstü beyaz yerine daha maviye çalıyor gözle bakıldığında.
Beyazlık göremedim. Ceresi de açık mavi tonlardan çok morumsu bir renge çalıyor.
Fotoğrafın net olmamasından dolayı bir azizliğe uğramadıysam, erkek bir kuş.

Beyazlık göremedim. Ceresi de açık mavi tonlardan çok morumsu bir renge çalıyor.
Fotoğrafın net olmamasından dolayı bir azizliğe uğramadıysam, erkek bir kuş.
Sağolun hocam petshop ve 3 kişi daha erkek dedi siz de diyince artık eminim bir erkek. Cins olarak ne dersiniz kuyruğu boyundan büyük ve tüyleri çok uzun gibi geldi bana ve hep mermi gibi dimdik duruyor.

Geri