Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Merhaba acaba cinsiyet yaş ve ırklarını söyler misiniz? Teşekkürler
mavi olan kuşun ceresi mavi belli olmuyor ise

IMG-20200520-132538 IMG-20200520-133102 IMG-20200520-133242 IMG-20200520-133121 IMG-20200520-133113
.
Merhaba acaba cinsiyet yaş ve ırklarını söyler misiniz? Teşekkürler
mavi olan kuşun ceresi mavi belli olmuyor ise

IMG-20200520-132538 IMG-20200520-133102 IMG-20200520-133242 IMG-20200520-133121 IMG-20200520-133113
Mavi dişi diğeri erkek. 2 aylık civarında mavi. Erkek 3-4 civarı. Pakistan diyecem ama kuyruk bu kadar kısa olur mu ve kanatları da gelişim sağlaymaamış gibi. Ne diyorsun abi? @ADRIAN

Son düzenleme:
Mavi dişi, diğeri erkek. Pakistan ırkı gibi gördüm. Kuyrukları bu denli kısa oluyor mu bilemiyorum ama kısa kuyruk küçük vücut ona yöneltti beni. Mavi olan 2 aylık civarı diye tahmin ediyorum.

Mavi dişi diğeri erkek. 2 aylık civarında mavi. Erkek 3-4 civarı. Pakistan diyecem ama kuyruk bu kadar kısa olur mu ve kanatları da gelişim sağlaymaamış gibi. Ne diyorsun abi? @ADRIAN
Mavi dişi diğeri erkek evet fakat Pakistan muhabbet kuşu değiller yerli muhabbet kuşu. Pakistan Türkiye’de bulunmayan yada az rastlanan bir ırk.

Mavi dişi, diğeri erkek. Pakistan ırkı gibi gördüm. Kuyrukları bu denli kısa oluyor mu bilemiyorum ama kısa kuyruk küçük vücut ona yöneltti beni. Mavi olan 2 aylık civarı diye tahmin ediyorum.

Mavi dişi diğeri erkek evet fakat Pakistan muhabbet kuşu değiller yerli muhabbet kuşu. Pakistan Türkiye’de bulunmayan yada az rastlanan bir ırk.
Abi o zaman kanat gelişimleri normal mi değil mi? Çünkü kuşları sahiplenmemin üstünden 1 ay geçti mavi olan kuşumun kanadının bir tarafında 2 tane uzun tüy var diğer tarafında yok bu 2 tüy ortalama 1 hafta önce çıktı. Diğer kuşumun (rengi beyaza yakın olanın) kanatları fln aldığından beri aynı hatta bana kilo kaybetmiş gibi geliyor bazen

Abi o zaman kanat gelişimleri normal mi değil mi? Çünkü kuşları sahiplenmemin üstünden 1 ay geçti mavi olan kuşumun kanadının bir tarafında 2 tane uzun tüy var diğer tarafında yok bu 2 tüy ortalama 1 hafta önce çıktı. Diğer kuşumun (rengi beyaza yakın olanın) kanatları fln aldığından beri aynı hatta bana kilo kaybetmiş gibi geliyor bazen
Mevcut başlık Yaş cinsiyet ve ırk için, forumda ilgili araştırma yapabilir cevap bulamazsanız sorununuz ile ilgili başlık altına yeni konu açabilirsiniz.

IMG-20200512-081544

Merhaba

Albino olduğundan cinsiyetini ve tahminen kaç aylıktır anlayamadık ?

Son düzenleme:
Cinsiyeti nedir acaba
SmartSelect_20200522-021949_Gallery.jpg

Arkadaşlar kuşumu dişi olarak tahmin ediyorum doğru mu

çok teşekkür ederim, kafasındaki çizgilerden 1 aylık felan olduğunu söylediler, birde çok ürkek elime alıştırdım fakat benimle pek ilgilenmiyor, alıştırabilir miyim?
Alıştırırsınız. Bol ilgi ve biraz da zmana tanıyın kula

Dişi. Maşallah sağlıklı, uzun ömürler dilerim.
Teşekürler çok saldırgan ama ya sürekli ısırıyor ben isirmalarina dayanıyorum ama çocuklar çok korkuyor uysallasir mı bilemiyorum elime geliyor kendi isteği ile sonra bütün parmakları hırçın bir şekilde gagaliyor sürekli böyle mi gidecek

Geri