Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Sizce kuşumun cinsiyeti nedir? Aldığım petshop erkek demişti fakat bugün başka bir petshop dişi olduğunu söyledi yardımcı olabilir misiniz?

Bu yavruların cinsiyetleri nedir acaba?

1. erkek 2.dışı diğerleri 3 ve 4 de sanki dışı ekran görüntüsünden tam anlayamadim

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aldığımda 45 günlük denmişti. 3 ay oldu alalı. Erkek, çekoslavak diye verildi. Hiç alışamadı. Sürekli ısırıyor. Cinsiyet, tür ve yaş konusunda yardımcı olurum musunuz?

1 2 3 4

merhaba en büyüğü 1 aylık olan yavrularımın cinsiyetleri hakkında yardımcı olabilir misiniz? Biraz erken belki ama belki bu işi piiri olan arkadaşlarım anlayabilirler ?
1 numara,2 numara diye belirtirseniz sevinirim :)
saygılar,

hızlı resim nedir

arkadaşlar merhaba petshoptan özellikte dişi diye aldığım kuş sizce dişimi ilk aldığımdada dişi demişlerdi ama erkek cıkmıştı bu kuş dişimi yardımcı olursanız cok sevinirim.

mavi kuşu yeni aldim cinsiyet ve yaşı nedir acaba yardım edebilir misiniz?

Çek mi ?
3c81c6a183f05b1f5b52acc395e65ef7.jpg

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunlarda çek mi @ADRIAN. Hocam.
0973f489ea25ae415319af00b3d6e578.jpg

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhabalar, kuşumun cinsiyeti nedir? 1.5 aylıkken almıştım dişi denmişti ama bana erkek gibi geliyor. 3 aydır bende.

merhabalar, kuşumun cinsiyeti nedir? 1.5 aylıkken almıştım dişi denmişti ama bana erkek gibi geliyor. 3 aydır bende.
Erkek

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri