Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Birbirinin kursaklarına yem kusuyorlar ama ben ikisini de erkek zannediyordum. Eğer karşıt cinstelerse bir yuvalık alacağım hocam. Sizce cinsiyetleri nedir? Şimdiden teşekkürler.
82b9ac207b1b7870b8375f4039788e65.jpg

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yeşil erkek, beyaz dişi gibi duruyor.

427520200106_210338.jpg
merhabalar üreticiden aldığım 65 günlük muhabbet kuşumun cinsiyetini öğrenebilir miyim bana erkek gibi geliyor. Birde kafese koyduğumz günden beri salıncaktan inmiyordu, salıncağı çıkarttım sonra minarelli taş bloğun üstüne çıktı onu da çıkarttım şimdi tünekte duruyor korktuğu için mi acaba yüksekte durmak istiyor, birde ne zaman konuşsam hep gözlerini kapatıp gagasını gıcırtatıyor konuşmaya mı çalışıyor anlamadım

2-3 aylık.

merhabalar üreticiden aldığım 65 günlük muhabbet kuşumun cinsiyetini öğrenebilir miyim bana erkek gibi geliyor. Birde kafese koyduğumz günden beri salıncaktan inmiyordu, salıncağı çıkarttım sonra minarelli taş bloğun üstüne çıktı onu da çıkarttım şimdi tünekte duruyor korktuğu için mi acaba yüksekte durmak istiyor, birde ne zaman konuşsam hep gözlerini kapatıp gagasını gıcırtatıyor konuşmaya mı çalışıyor anlamadım
Erkek

KAÇ YAŞINDA ACABA İLGİLENİRMİSİNİZ?
1,5-2 yaşında var sanırım.

Bembeyaz bir kuşum var. Gözleri siyah ve ceresi mavi. Cinsiyeti erkek midir? Sanırım Albino değil duble faktör mü oluyor?

Bu iki kuşun cinsiyetleri nedir?

Salincaktaki önden foto:

Salıncaktaki dişi, tünekteki erkek.

Merhabalar sizce dişi kızışmış mı?

Kızışmış.

Cinsiyetleri nedir sizce?
ae270a2b60f6a17965e48b23c9713ec7.jpg

Hocam bir de şu çevresindeki pullanma mantar mi yoksa kızıştığı için kabuk mu atmış?
6af8cb028e8e7228e6307da169dff0b7.jpg

Geri