Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Arkadaşlar dişi kuş yaklaşık 7 aylık.. Ancak erkek kuştan emin değilim. Yaş hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz? Ayrıca erkek kuş illa dişiden büyük mü olmak gerekiyor. Değiştirmeye kıyamıyorum.

[url=https://hizliresim.com/7Bl9gm][/URL]

Arkadaşlar dişi kuş yaklaşık 7 aylık.. Ancak erkek kuştan emin değilim. Yaş hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz? Ayrıca erkek kuş illa dişiden büyük mü olmak gerekiyor. Değiştirmeye kıyamıyorum.

Erkek biraz daha genç. 4-5 aylık var. Değiştirmenize gerek yok. Erkek erişkin olduğunda eş tutma şansları var.

100 Günlük Kuşum , 30 günlükken ben aldım.Üreticim erkek olcak demişti tahmininiz nedir? ırkını vs. de öğrenebilir miyim?
zG8Ry9.jpg
yGYdj7.jpg

Merhaba kuşun cremio olup olmadığını ve cinsiyeti hakkında bilgi alabilir miyim kuş daha yeme düşmemiş satın almayı düşünüyorum
mXO6z4.jpg

Muhabbet kuşumun gagasının üstündeki burunu mavi ve mor biçiminde renkte erkek mi dişimi

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini sorularınızı sadece bu konu altında yapabilirsiniz.

Artık bu bölümde yeni konu
Bu kategori dışında açılan cinsiyet, ırk ve yaş tahmini konularınız silinecektir.

Soru sormadan önce lütfen bu sabit konuları inceleyiniz.

Geri