Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Merhaba aranızda yeniyim yeşil kuşun ırkını merak ediyorum ayrıca daha da büyüyormuş her halde ayırmak gerekir mi çok iyi anlaşıyorlar
0b2e69e3cba77074545ffdc978bd6552.jpg
f3aeaf178fe420352c1a7cc0af99c878.jpg

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bilen var mı?

Fotoğraflarda cereler çok net değil ama ben ikisinide dişi olarak gördüm. @Levent ACAR Hocamda bir inceler.
Çok teşekkürler yanıtınız için, peki sağlıklı duruyorlar mı? biz evden sabah çıkıyoruz akşam geldiğimizde de uyuyor oluyorlar. ışığı açınca 1 saat içinde kendilerine geliyorlar ama bazen kabarık duruyorlar emin olamıyoruz.

Merhaba kuşumu 3 gün önce aldım 2 aylık. Cinsiyeti nedir öğrenemedim yardımcı olabilir misiniz ?

full
full

burun deliklerinin kenarlarında biraz renk değişimi var gibi kaçıncı ayda netleşir burun rengi

476220200215_103610.jpg
merhaba cinsiyetini öğrenebilir miyim erkek die aldık biz ama yaklaşık 3 aylık jumbo muhabbet kuşu

Yaaa yine mi kandırıldık ya üreticiden aldık bide erkek jumbo diye artık kimseye güven kalmamış teşekkürler
Geri götürün hanımefendi.Bu bir nevi dolandırıcılık belkide ücretide jumbo diye yüksektir.Böyle insanlara hesap sormak lazım.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri götürün hanımefendi.Bu bir nevi dolandırıcılık belkide ücretide jumbo diye yüksektir.Böyle insanlara hesap sormak lazım.

Ya alışıosun bir süre sonra vicdan yapıorum 2 oldu bu artık bir petshoptan kandırıldık hem jumbo değil hemde 2 yaşında çıktı kuş hadi dedik üreticiye takas yapalım dedik 3 aylık erkek jumbo dedi bide üstüne para aldı buda yalan çıktı insanlar insanlıktan çıkmış artık

Arkadaşlar kuşumu aldığım yer bana erkek ve 1 aylık dedi. Sizce nedir cinsiyeti ben pek anlamadım.

merhaba dişi kuşumu erkekle değiştirdim. kaç aylık acaba söyler misiniz. gözlerindeki beyaz halkalar daha çıkmamış başında ise hep çizgiler var fakat çok cüsseli ve büyük duruyor :)

merhaba dişi kuşumu erkekle değiştirdim. kaç aylık acaba söyler misiniz. gözlerindeki beyaz halkalar daha çıkmamış başında ise hep çizgiler var fakat çok cüsseli ve büyük duruyor :)
Ben de aynısından aldım bildiğim kadarıyla jumbo muhabbet kuşu yani fazla büyüyor ayrıca site admin kolay kolay cevap vermiyor

Ben de aynısından aldım bildiğim kadarıyla jumbo muhabbet kuşu yani fazla büyüyor ayrıca site admin kolay kolay cevap vermiyor
Jumbo degil kesinlikle.Yavru kuş cinsiyeti de yazarlar.

Geri