Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Dişi. bu arada üretimmi yapıyorsunuz sürekli soruyorsunuzda merak etti
Dişi. bu arada üretimmi yapıyorsunuz sürekli soruyorsunuzda merak ettim
Aslında üretim yapıyordum evde . Fakat damızlık erkeğimi eski sahibine verdim kuluçkadan cıkan kuslarımı dagıttım 4 kuluckada 6şar yavru aldım takımımdan. Cinsiyet konusunda şüpheli kaldıklarımı bu foruma danışıyorum. Bir adet erkek 3 aylık eğittigim , bi yetişkin kızgın dişim birtane genç dişi birtane 2 aylık dişim mevcut . Yazdıgım konulara ilginize tesekkur ederim bu arada

Aslında üretim yapıyordum evde . Fakat damızlık erkeğimi eski sahibine verdim kuluçkadan cıkan kuslarımı dagıttım 4 kuluckada 6şar yavru aldım takımımdan. Cinsiyet konusunda şüpheli kaldıklarımı bu foruma danışıyorum. Bir adet erkek 3 aylık eğittigim , bi yetişkin kızgın dişim birtane genç dişi birtane 2 aylık dişim mevcut . Yazdıgım konulara ilginize tesekkur ederim bu arada
Rica ederim.

Yaş ve cinsiyet tahmini alabilir miyim?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-01-25 at 12.32.22 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-25 at 12.32.22 (1).jpeg
    50.8 KB · Görüntüleme: 20
  • WhatsApp Image 2021-01-25 at 12.32.22.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-25 at 12.32.22.jpeg
    48.6 KB · Görüntüleme: 20
Dün ekteki resimlerden gördüğünüz safkan jumbo muhabbet kuşunu aldım. Safkan jumbo olduğu için biraz fazla para verdim. Ama anlamadığım için size sormak istiyorum. Anlaşılırmı bilmiyorum resimden ama orjinalmidir sizce düşünceniz nedir? Dosya ekle
IMG_4649 (1).JPG
IMG_4648 (1).JPG

Merhaba arkadaşlar 4 aylık erkek kuşuma 2 aylık dişi aldım. Erkek dişiyi kaşıyor, besliyor ama erkek ayak atınca dişi sinirleniyor. Ne yapmalıyım daha 4 gün oldu birleşeli. Ayak atma haricinde iyiler

Merhaba arkadaşlar 4 aylık erkek kuşuma 2 aylık dişi aldım. Erkek dişiyi kaşıyor, besliyor ama erkek ayak atınca dişi sinirleniyor. Ne yapmalıyım daha 4 gün oldu birleşeli. Ayak atma haricinde iyiler
Çiftleştirmek için aldıysanız çiftleşmezler kuşlar çok küçük, en az 7 aylık olmalı.

Geri