Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyeti

Dursunefe

Yeni Üye
Merhaba yavru kusumun cinsiyetini öğrenmek istiyorum veren kisi erkek oldugunu soyledi ama emin olmak istiyorum yardimci olurmusunuz.

Ekli dosyalar

• 20180531_181003.jpg
    20180531_181003.jpg
    933.1 KB · Görüntüleme: 69
Daha çok küçük, 1 aylık falandır. Ceresinden emin olamadım ilerleyen zamanlarda değişecektir rengi oturacaktır. Maaşallah, çok şirin:)

Digerini yanlişlıkla avtim silemesimde ☺ birkac gundur elimden yiyordu yavasdan alisiyo yemligine kiriyo yemi cok kucuk kendini yuvasinda saniyor avcumun icine yer yapip uyuyor

Daha kucuk evet zamanla ceresi oturur. Erkek olacagini dusunuyorum simdilik. Kafesin genel fotografini atar misiniz birde?

Gun ısıgında cere daha parlak bu fotografa gore disi

Hayirlisi bende erkek diye seviniyodum ama olsun 1 haftada bana alisti oda yeter

Hayirlisi bende erkek diye seviniyodum ama olsun 1 haftada bana alisti oda yeter
Dişi büyük ihtimal size alışması iyi bir şey ilerde kendisi bir erkek seçer rahatca kuluçka ya girer

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişi gibi geldi bana da, eğer yemliği bulamıyorsa büyüyene kadar yere yem serpebilirsiniz ama dışkılarını yememesine dikkat edin.

Bir kac gun elimden yedirdim ama alistirdim yemligine yere yem dökmeye gerek kalmadi

Geri