Karadeniz Pet

muhabbet kuşu dişi erkeği gagalıyor

KENAN K.

Yeni Üye
ARKADAŞLAR BİR TANE ERKEK MUHABBET KUŞUM VARDI 1.5 SENE YANLIZDI BUNDA YAKLAŞIK 20-25 GÜN ÖNCE BİR DİŞİ ALDIM İLK BAŞTA UZAK UZASK DURDULAR BİRBİLERİNDEN SONRA ÖPÜŞMEYE BAŞLADILAR ÖPÜŞTÜKTEN SONRA DİŞİ ERKEĞİ GAGALIYOR SONRA İSE KAFESİN ALTINDAKİ GAZETE KAĞITLARINI KEMİRİYOR HEP AYNI GAZETE KENARINI KEMİRİYOR ACİLL CEVAP!!!

dişiler biraz kırık olur.. :) dişi eşini kendi seçmemiş siz kendiniz oğlunuzun yanına dişiyi alıp gelmişsiniz.. dişiler eşini kendi seçer.. zamanla dilerim anlaşırlar.. erkeğe çok fazla zarar verecek boyuta gelirse maalesef dişiyi değiştirin.. ve bu sefer erkeği dişilerin olduğu ( mümkünse petshop değil yerel üreticiden alın dişiyi) kafese oğlanı koyun anlaştığı dişiyi eve getirin.. şuan da alışma döneminde dişiye biraz zaman verin.. dişiler tutucudurlar..

AMA SON ZAMANLARDA BİRBİRLERİNİ KAŞIYORLARLAR YEM KUSUYORLAR BİRDE GAZETE KENARINI KAFES DEMİRİNİ KEMİRMEYE ÇALIŞIYOR DİŞİ KUŞ

O zaman anlaşıyorlar. Yem kusma kaşınma anlaştıklarını gösterir.. Arkadaşın da dediği gibi dişi kızıştığı için yapıyordur. Benim kızda yemliği alıp çıkarmaya çalışıyor. Hiperaktif çok.. Sorun etmeyin..

Benim dişi hep köşeyi kıyıyi kemirmekle uğraşıyor son zamanlarda ise cere rengi değişiyor

Geri