Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu göz rahatsızlığı

teacher

Yeni Üye
Merhaba; muhabbet kuşumun gözü yaklaşık 1,5 aydır kötü durumda. Göz evresinde ki tüyler de dökülme var. Veterinere götürdüm şırınga içerisinde ilaç
limonnn.JPG
verdi suyuna karıştırıp 1 hafta kullandım işe yaramadı. Arada elma sirkeli su ile duş aldırdım göz damlaları kullandım ve terramycin merhem kullandım ama işe yaramadı. Bugün GENTA göz damlasına başladım. Avcılar İÜ Cerrahpaşa Hayvan Hastanesine götüreceğim. Fakat burdan da danışmak istedim. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Merhaba; muhabbet kuşumun gözü yaklaşık 1,5 aydır kötü durumda. Göz evresinde ki tüyler de dökülme var. Veterinere götürdüm şırınga içerisinde ilaçEkli dosyayı görüntüle 44501 verdi suyuna karıştırıp 1 hafta kullandım işe yaramadı. Arada elma sirkeli su ile duş aldırdım göz damlaları kullandım ve terramycin merhem kullandım ama işe yaramadı. Bugün GENTA göz damlasına başladım. Avcılar İÜ Cerrahpaşa Hayvan Hastanesine götüreceğim. Fakat burdan da danışmak istedim. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Öncelikle çok geçmiş olsun. Başka belirtileri var mı kuşunuzun? Yoksa sadece göz çevresindeki tüylerin dökülmesi mi? Güncel dışkı resimlerini de atabilirseniz iyi olur.
Son olarak kuşunuz kızışmış bir dişi kuş olduğu için mi ceresi o şekilde yoksa erkek mi?

Teşekkür ederim. Kuşum dişi dışkısı normal duruyor. Dün sadece göz evresine olmadığını fark ettim hayvan hastanesine götüreceğim. Bana önerebileceğiniz tedavi var mı ?

Geri