Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Güzellik Yarışması Başlıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Değerli üyelerimiz öncelikle hepinize merhabalar,

Uzun süredir düşündüğümüz fakat bir türlü gerçekleştirmeye vakit bulamadığımız bu organizasyonumuzu nihayet 25.03.2013 Pazartesi günü itibariyle başlatıyoruz.

Muhabbet Kuşu Güzellik Yarışmamıza 25.03.2013 Pazartesi günü itibariyle katılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Muhabbet Kuşu Güzellik Yarışmasına Katılım Koşulları;
  • Yarışmaya sadece Platin, Altın, Gümüş ve Kullanıcı statüsünde yer alan üyelerimiz katılım sağlayabilecekler. Moderatör ve Site Sahibi statüsünde yer alanlar yarışmaya kesinlikle katılım sağlayamayacaklardır.
  • Yarışmamıza katılım gösterecek olan üyelerimiz sadece 1 çifti veya tek 1 kuşuyla katılım sağlayabileceklerdir.
  • Her üyenin 1 oy kullanma hakkı olacaktır.
  • Yarışmaya katılım süresi 25/03/2013 tarihinde başlayıp, 13/04/2013 tarihinde sona erecektir.
  • Yarışmaya sadece muhabbet kuşu türünden katılım yapılacaktır. Diğer evcil hayvan türleri yarışmamıza dahil değildir.
  • Her yarışmacının hayvanı kendisinin olup şuan yaşıyor olacaktır.
  • Yarışmada detaya girmeden sadece GÖRSEL güzellik dikkate alınacaktır.
  • Resimlerinizi paylaşırken lütfen üzerinde oynama yapmayınız efekt vs. gibi.
  • Yurtdışından katılım gösterecek olan arkadaşlara malesef dereceye girseler dahi ödül gönderimi söz konusu olamayacağından şimdiden belirtmekte fayda var.
  • Hediyeler hediye sahiplerine en yakın kargo şubesine gönderilecektir. Kargo ücreti alıcıya ait olmak koşuluyla.
  • Konuya ekleyeceğiniz resimlerde kuşunuzun yanına bir kağıda sitemizin adresini yazıp fotoğrafını öyle çekmenizi sizlerden rica ediyoruz aksi taktirde yarışmaya katılımınız iptal edilecektir.

Yarışma Sonucunda Verilecek Olan Hediyeler;
  • 1. olan arkadaşımıza 1 adet muhabbet kuşu hediye edeceğiz, eğer bu arkadaşımız Ankara dışından olursa kendisine bulunduğu il de ki üretici dostlarımızdan kuş temin edeceğiz.
  • 2. olan arkadaşımıza Bravo 302 marka muhabbet kuşu yemi hediye edeceğiz. ( Sponsorumuz : Gökhan GENÇ ) Kendisine buradan teşekkürlerimizi sunuyorum.
  • 3. olan arkadaşımıza 1 paket özel ev yapımı mama hediye edeceğiz. ( Sponsorumuz : Serkan ERKAN ) Kendisine buradan teşekkürlerimizi sunuyorum.
  • 4. olan arkadaşımıza 5 kilogram ağırlığında 1 paket Almanya'dan gelme özel kuş kumu hediye edeceğiz.
  • 5. olan arkadaşımıza 1 adet Bay veya Bayan parfüm hediye edeceğiz. ( Sponsorumuz : Gökhan GENÇ'in bir tanıdığı ) Kendisine buradan teşekkürlerimizi sunuyorum.

ve daha birçok süpriz hediyeler.

Eğer dilerse dereceye giren arkadaşlarımız ihtiyaçlarına göre kendi aralarında hediye değişimine gidebilirler. Bu tamamen dereceye giren üyeler arasındaki inisiyatife kalmış birşey.

Şimdiden herkese başarılar diliyorum.

MaşAllah evet böyle bir organizasyon bekliyordum :) Hayırlısı olsun ustam çok güzel bir fikir. Ödülleri duyunca insanın normal üye olası geliyor :D
Hayırlısı olsun tüm üyelerimiz adına :) Başarılar diliyorum herkese :)

yavrularım biraz daha büyüseydi de o zaman bu yarışma olsaydı hayırlısı olsun herkese başarılar diliyorum güzel olan kazansın benim için hediyeler çok önemli değil önemli olan 1. olmak :)güzel olan tek şey o :)

yavrularım biraz daha büyüseydi de o zaman bu yarışma olsaydı hayırlısı olsun herkese başarılar diliyorum güzel olan kazansın benim için hediyeler çok önemli değil önemli olan 1. olmak :)güzel olan tek şey o :)

Ustam kurallar yaşıyor olması sonuçta :) Sizinkiler de çok şükür sağlıkları yerinde :) Bekliyoruz katılımınızı :)

arkadaşlar katılımları beklyoruz daha açıklamadığımız ve karar aşamasında olduğumuz bi kaç hediye daha var bu hafta sonu konuşup sizlere duyuru yapacağız başarılar arkadaşlar abiler kardeşler.

bekliyoruz

hayırlı olsun...inşaallah katılırız...

Yarışma tertiplenmesi cok güzel,site yönetimine burdan teşekkür ederim.Dostlardan fazla umitli olmamalarını tavsiyesinde bulunmak istiyorum sonuç belli??BİRİNCİ olacak benim MAVİŞİM ))))herkese bol sanslar......

arkadaşlar hediyeler sönük kalmış gökhan genç ile serkan erkan 1 er kuş verebilir hatta gökhan birinciye 1 cuval da yem versin :D

Dağıtılacak olan ödüller güncelleştirilmiştir :)

Çok güzel bi organizasyon tebrik ediyorum seni ama şu yavrularım büyüdükten sonra olsaydı çok güzel olucaktı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri