Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu geçmeyen yara

Murphy

Yeni Üye
Selam arkadaşlar, muhabbet kuşumuzun popo kısmında ur gibi büyük bir şey çıkmış kaç zamandır böyle bugun baktım dahada büyük olmuş ve üzerinde küçük bir top şeklinde yara daha çıkmış ne yapmalıyız bu şişliği gidermek için

Ekli dosyalar

• VQnORV.jpg
    VQnORV.jpg
    324.3 KB · Görüntüleme: 21
Sizin kuşu kesinlikle veterinere götürmeniz gerekiyor, durumu çok ilerlemiş. Ayrıca kafes çok kirli dezenfekte edin. Yemliği yıkayın, altlarını değiştirin. Tünekleri yıkayın. Mikrop yayılıyor.

Arkadaş sen bu zamana kadar neredeydin? Ur gibi şey dediğin ur muhtemelen ve ameliyatla alınması gerekiyor. Kuşu acil veterinerlik fakültesine veya iyi bir kuş veterinerine götür!!!!!!!

Onu bunu geçtim o kafesin hali nedir? Pislik içinde herşey. Yemin içine varıncaya kadar her yerde dışkı var. Ayrıca o ufacık kafeste bir kuş bile beslenmezken sen iki tane kuş koymuşsun :confused:

Ondan sonra biz yazınca kötü oluyoruz...

Bir ilacı tedavisi biz yapsak olmazmı acaba veterinerler urfada fazla yok olanlarda kuş diye anlamıyorlar hayvan sonra ölüyor yardım edermisiniz

Bu derece ilerlermiş kitlenin tedavisini siz yapamazsınız. Mutlaka veteriner görmeli. Cerrahi bir durumu olabilir. Siz kuştan anlamadığını düşünebilirsiniz fakat muhakkak faydaları dokunacaktır diye düşünüyorum onlar işin eğitimini almış insanlar, bizden daha donanımlılar. Geçmiş olsun, acele etseniz iyi olur. O kitlenin ne olduğu tespit edilmeli.

Geri