Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu için Alışveriş

Yaagmur06

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba.
Benim 2 tane muhabbet kuşum var. Gayet iyi anlaşıyorlar. Yakın zamanda kafeslerine yuvalık alacam. Kuşlarıma bakımları için probiyotik ve multivitamin alacam. Önerilerinize açığım. Kuş kumunda ve b vitamini alırken hangisi alacağım hakkında kararsız kaldım.
Kuş kumu için;
Hobi ekstra kömürlü grit kuş kumu 200 g,
Vitakraft grit kafes kuşları için kuş kumu 300 g.
Gönül isterdi ki witte molen kuş kumunu almak ama malesef İnternet sitelerinde mevcut değil.
B vitamini için;
Hobi biotin tüy gelişim ve değişim vitamini 35 g,
Hobi aminovit-b tüy-karaciger-kas düzenleyici multivitamin 100 ml.
Bu ikisi arasında çok kararsız kaldım. Sıvı formunu son kullanma tarihinin uzak bir tarihte olmasından dolayı tercih edebilirim.
Bir de tünek konusunda bir sorum olacak. Ben normal yuvarlak tünek kullanıyorum.
http://www.hobipet.com.tr/hobi-aksesuar-kare-muhabbet-kusu-eslesme-tunegi-ahsap
Çiftleşmelerinde kolaylık olması için kare tünek mi olması gerekiyor?
Probiyotik tercihim Diazyme 256 ve multivitamin tercihim ise Hobi S. E vitamini için Hobi E.
@Süleyman YERLİ @Hayvansever03 @Muhammed Necib Karabulut @Yusuf Kürşat AKKUŞ @Selçuk YÜKSEL
Bütün forum arkadaşlarımın tavsiyelerini bekliyorum.

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhabalar,
hobi ekstra kömürlü kuş kumu yeterli olur ancak ben kömürünün birazını ayıklıyorum çok fazla olmasın diye. probiyotik için diazyme idealdir.
e ve s vitaminleri için nekton marka öneririm. tünek olarak da öncelik 8gen tünek sonra ahşah normal yuvarlak tünek öneririm. keyifli hobiler

merhabalar,
hobi ekstra kömürlü kuş kumu yeterli olur ancak ben kömürünün birazını ayıklıyorum çok fazla olmasın diye. probiyotik için diazyme idealdir.
e ve s vitaminleri için nekton marka öneririm. tünek olarak da öncelik 8gen tünek sonra ahşah normal yuvarlak tünek öneririm. keyifli hobiler
Teşekkür ederm yorumlarınız için. Nekton marka vitaminleri bende almak istiyorum. Çok pahalı. Hobi hesaplı olduğundan dolayı tercih etmek zorunda kalıyorum.
Çiftleşme için sekizgen tünek öneriyorsunuz yani kare tünek önermiyorsunuz??
Peki b vitamini için yazdığım iki seçenek için hangisini seçmeliyim?

Teşekkür ederm yorumlarınız için. Nekton marka vitaminleri bende almak istiyorum. Çok pahalı. Hobi hesaplı olduğundan dolayı tercih etmek zorunda kalıyorum.
Çiftleşme için sekizgen tünek öneriyorsunuz yani kare tünek önermiyorsunuz??
Peki b vitamini için yazdığım iki seçenek için hangisini seçmeliyim?

evet özellikle doların yükselmesiyle fiyatları arttırdılar fırsat bu fırsat diyerek. kare tünek önermem kuşların anatomisine aykırı ve kavramaları 8gen tünekte daha iyi oluyor tecrübeyle sabit ;)
b vitamini olarak da Hobi aminovit-b tüy-karaciger-kas düzenleyici multivitamin öneririm hem içeriği daha zengin kuşlar da mamaya katıldığında özellikle severek tüketiyorlar

Tamamdır teşekkür ederim. Sekizgen tünek her petshop ta bulunmuyor. Hobipette de bulamadım. Bir kaç Pet shop gezebilirim bulmak için [emoji4] teşekkür ederim yorumlarınız içinn [emoji4]

Tamamdır teşekkür ederim. Sekizgen tünek her petshop ta bulunmuyor. Hobipette de bulamadım. Bir kaç Pet shop gezebilirim bulmak için [emoji4] teşekkür ederim yorumlarınız içinn [emoji4]

Rica ederim sağlıklı beslemeler [emoji4]

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri