Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu için gerekli herşey

PabLoEscobar93

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 6tane muhabbet kuşum var 3dişi 3erkek olmak üzere
Sorum şudur yardımcı olursanız sevinirim can besliyoruz cunku Açık yem alıyorduk ama hep sönük yem taneleri felan kum açıktı bana En Kaliteli Kuş Kumu, Yem Markası, hazır mama markası ve vitamin markası söylermisiniz ?

Açık yem almayın ne tazeliği kalmıştır ne besleyiciliği.
En kaliteli mi bilemem ama kendi kullandıklarımı yazayım.
Versele Laga, Deli Nature yemlerini kullandım ikisinden de memnun kaldım,
Mama olarak versele laga fruit pete kullandım içeriği zengin ama kuşum yavaş yavaş henuz alışıyor çok seçen bir kuş devam edeceğim bunu zorlamaya,
Vitamin olarak nekton s ve sera vitamin kullanıyorum nekton s daha zengin içerik olarak, genel olarak ikisinden de memnunum,
Kuş kumu Vitasand mineralli kuş kumu üzerine vitakraft grit ekleyerek kullanıyorum ama witte molenin kumu iyimiş onu tercih edebilirsiniz.

Kum: Witte Molen
Yem: Versele Laga almayın bence, yeni serilerinde cok şikayet var. İthal ürünler var ama tavsiye etmiyorum. Vitakraft haricinde hiçbir yemden tam anlamıyla memnun kalmadım.
Hazır Mama: Cede kullanıyorum memnunum. Aralarında çok büyük fark olacağını sanmıyorum. Hepsi de üç aşağı beş yukarı aynı. Önemli olan, mamayı kuru alıp kendiniz nemlendirerek vermeniz.
Multivitamin olarak kesinlikle Hipraminchok öneriyorum.

Yem: Versele Laga almayın bence, yeni serilerinde cok şikayet var. İthal ürünler var ama tavsiye etmiyorum. Vitakraft haricinde hiçbir yemden tam anlamıyla memnun kalmadım.
Hazır Mama: Cede kullanıyorum memnunum. Aralarında çok büyük fark olacağını sanmıyorum. Hepsi de üç aşağı beş yukarı aynı. Önemli olan, mamayı kuru alıp kendiniz nemlendirerek vermeniz.
Merhaba gold wings premium muhabbet kuşu yemi nasıl veya quik?

Bide witte molen kum hiç bir yerde stoklarda yok

Geri