Karadeniz Pet

muhabbet kuşu ishal ve kaşınma

hayat

Yeni Üye
muhabbet kuşum tüylerini sürekli sirkeliyor ve kaşınıyor
dışkısı ishal kafesimde kuş kumu var ama hiç yemiyor bazen ben yediriyorum
biraz halsiz nasıl kurtulabilirim. arkadaşlarım probiyotik için suyuna kuru maya karıştır dediler.

Probiyotik için doğal ev yapımı yoğurdun suyunu suluğa karıştırabilirsiniz. Suyu günlük tazelemelisiniz.

Kaşınma İçin kanat altlarını tünek diplerini kontrol edin bit olabilir. İshal içinse yağsız ve tuzsuz haşlanmış patates veya pirinç lapası verebilirsiniz

patates yemiyor ama bügün yemini aspur ile değiştirdim.ve yulaf koydum
fotoğraf atma imkanım yok ama dışkısı sulu pecete yarısı ıslanıyor dışkısını cizgi halinde duruyor

Eczaneden flagyl 125mg oral süspansiyon alın. 100ml suluğa 6 damla damlatın şuruptan. Suyu her gün sabah hazırlayın 6 7 saat sonra alıp dökün ve normal su verin. Örneğin bu sabah 6da hazırladınız versiniz suyu öğlen 12de alın ilaçlı suyı dökün normal su verin ertesi gün sabah yine 6da ilaçlı su verin bu şekilde dışkı normale dönene kadar tedaviye devam edin. İlaçlı suyu içmeyebilir içmezse hazırladığınız ilaçlı sudan ağzına damlatmanız gerekir. Ayrıca dal darı vermeyi ihmal etmeyin

dün gidip aspur aldım yemini bir kapta aspur bir kapta yulaf koydum
dışkısı bazen siyahlaşıyor
birde tüy dökmede olabilir kafasında dik şekilde 3-4 tane tüyler var bide yanaklarında aynı şekilde

dün gidip aspur aldım yemini bir kapta aspur bir kapta yulaf koydum
dışkısı bazen siyahlaşıyor
birde tüy dökmede olabilir kafasında dik şekilde 3-4 tane tüyler var bide yanaklarında aynı şekilde
Tüydeyse yulaf vermeyin

idrarı yeşil dışkısı bazen siyah bazen yeşil sıvı oluyor
b vitamini olarak ne önerirsiniz

Fotoğraf hiç mi atamazsınız en sağlıklı yorumu o şekilde yapardık.

Geri