Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu ishal ve solunum sorunu var mı?

6 aylık üstü, dediğiniz gibi 10 aylık veya biraz daha küçük

Güncel dışkı

Probiyotik verdim ne kadar devam edeyim ?

Bugün kuyruğunda sanki biraz sekme vardı. Yardımcı olursanız sevinirim ishali falan ilerlesin istemiyorum. Nefes alış verişini bayram sonuna kadar takip edeceğim. Bu arada hepinizin bayramı mübarek olsun :)

Bugün kuyruğunda sanki biraz sekme vardı. Yardımcı olursanız sevinirim ishali falan ilerlesin istemiyorum. Nefes alış verişini bayram sonuna kadar takip edeceğim. Bu arada hepinizin bayramı mübarek olsun :)
Burunda tıkanıklık var mı

@Soran Kişi @Recai SULAMİS büyük bir sorun var az önce 5 dakika boyunca öğürdü bir şey çıkaramadı yarım dolu suluğa çeyrek çay kaşığı probiyotik kattım sadece o boğazını falan gıcık etmiş olabilir mi acaba probiyotiği buzdolabından çıkardım ama su sıcaktı. Dışkısını ve yaptığı hareketi az sonra bırakıyorum lütfen ne yapmam gerekiyorsa yapayım. Bu arada ağzına normal su damlattım yapmayı kesti rahatladı gibi şuan bir şeyi yok. Probiyotikli suyu döktüm sade su koydum. Şuan yem yiyor.

Öğürme hareketi bu sanki bu hareketi yapmadan önce cere rengi koyulaştı (mor-mavileşti) sonra biraz daha açıldı gibi yanlış da görmüş olabilirim.

Sürekli mı yapıyor bu hareketi? Bende ağzına ilaç damlatiyorum bu ara çok acı olduğu için bi süre kusma hareketi yapıyor silkiniyor

Sürekli mı yapıyor bu hareketi? Bende ağzına ilaç damlatiyorum bu ara çok acı olduğu için bi süre kusma hareketi yapıyor silkiniyor
Sürekli değil ben ilk defa gördüm 5 dakika falan sürekli yaptı

Geri