Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kabarma ve kuyruk titreme hızlı nefes alımı gibi bir şey yapıyor

umtiti

Yeni Üye
Attıgım videolardada gözüktüğü gibi bir problem mevcut yaklasık 2 ay önce gaga ve ağız cevresinde mantar oluşumu olmuştu veteriner ense damlası versi verdi ve kafa kaşıması burun tıkanıklığı giderildi son 4-5 gündür bı şekilde sadece yem yemek için yerinden ayrılıyor ve popo kısmı acayip bi şekilde oynuyor sorunu ne dir

Dışkıları pek sağlıklı görünmüyor..Probiyotik kullanıyor musunuz ? Bir de yumurta olma ihtimali olabilir mi ?Kanat tüyleri düşük gibi geldi bana eşide var sanırım..Kalamar kemiği tüketiyor mu ?

Dışkıları pek sağlıklı görünmüyor..Probiyotik kullanıyor musunuz ? Bir de yumurta olma ihtimali olabilir mi ?Kanat tüyleri düşük gibi geldi bana eşide var sanırım..Kalamar kemiği tüketiyor mu ?
Evet probiyotik haftada 2 gün sulugunda oluyor . Yumurta olma ihtimali sannetmem çünkü 4 aylık ikiside daha . Kalamar kemiği kafeste var kendisinin yediğini görmedim ama eşinin alıp ağzına götürdüğünü gördüm

2 gün önce kıvırcık vermiştim ilk defa yedi ve şuan dışkısı yeşil biraz sulu biçimde yemek yeme dışında hareket etmiyor kuyrugu aşağı yukarı oynuyor peteğin yanında kafesi oeteğe en yakın yere gidiyor

Biriler soru soruyor devamı gelmiyo madem cevaplanmayacak ne diye konuya yazıyorsunuz sorunum çözülmedi konu kapanabilir modum

Geri