Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Kahverengi Dışkı

cey

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşumun Dışkısı sabah normaldi az önce bir baktım koltuğa böyle bir dışkı yapmış beyaz kısmını olması gereken kısım var sulu falan da değil kan yok yani zannımca ama rengi bordo gibi neden acaba bir sorun mu var??? Lütfen bilen biri yazsınn
35172

??

Gün içinde ne yedi? Yemlikte kırmızı tohum var mı?
Sadece yeminden yedi sonradan elma verdim dışkıdan sonra yani yemden mi kaynaklı acaba, eğer öyleyse yemini mi değiştirmeliyim? :rolleyes: Kırmızı Tohumdan kastınız ne yani kızıl darı gibi ek şeyleri mi kastediyorsunuz yoksa genel olarak renkli tohum mu zekâ yetmedi sanırım :D:D isterseniz çekip atabilirim yemini

Sonraki kakayı takip edin.
Yediklerine göre renk değişik olabiliyor.
Tamamdır yarın falan da çekerim diğer dışkılarını zaten altı temiz şuan, yaptığında daha rahat görürüm hem. İnşallah bir sorun yoktur hocam öyle olduğunu yeni öğrendim ben de

Sadece yeminden yedi sonradan elma verdim dışkıdan sonra yani yemden mi kaynaklı acaba, eğer öyleyse yemini mi değiştirmeliyim? :rolleyes: Kırmızı Tohumdan kastınız ne yani kızıl darı gibi ek şeyleri mi kastediyorsunuz yoksa genel olarak renkli tohum mu zekâ yetmedi sanırım :D:D isterseniz çekip atabilirim yemini
Elma kabuğu kırmızı ise ve onu yedi ise dışkısı bu nedenle kırmızı olabilir telaşa gerek yok bu çok normal. Kuşlar ne yerse o yediği besinin rengine göre dışkılayabilirler.

• Beğen
Tepkiler: cey
Geri