Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kursağa mama basmam gerek bakarmısınız

MuayThai159

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar şırınga mı denemedim kabuksuz yemler mamalar bebek mamaları yok kuşlar beslenemiyor şırıngayı da kabul etmıyorlar ilk defa mama basıcam kolay mı dilinin altından en sağına doğru indiricem ama cok sağ yapmam zarar verır mı

Kuşun sağı bize göre sol olacak ben yorumlardan bunu anladım. İyice bakın yanlışlık olmasın aman.

Hocam kursağına kadar indirdim ama basamadım korkudan elim ayağım titredi kuşta denge bozukluğu var biraz zarar vermiş olabilir miyim cok yorgun

Hocam kursağına kadar indirdim ama basamadım korkudan elim ayağım titredi kuşta denge bozukluğu var biraz zarar vermiş olabilir miyim cok yorgun
Şu an gelişmeler neler? Kursağı doldu mu, enerjisi nasıl? Anlık denge kaybıdır belki o nedenle şimdiki durumunu soruyorum.

hocam mamayı basmadım kursağa indirdim doğru şekilde ama cesaret edemedım cektım sonra kusta denge kaybı var

hocam mamayı basmadım kursağa indirdim doğru şekilde ama cesaret edemedım cektım sonra kusta denge kaybı var
Keşke bassaymışsınız o kadar kursağa yabancı madde ile inip geri çıkartmasaydınız :/ Korkuyorsanız evinizde sizden daha soğukkanlı birisi varsa yöntemi söyleyin o yapsın. Yavaş yavaş basılacak, yön önemli.

Hocam vazgeçtim yapmayı cünki şırınga da cok sert basılıyor bir anda hepsını bosaltcagında korktum kuş bir sıkıntı yoktur demi dengesinin felan bozulması normal mi diyorsun

Normal ya da anormal demek için biraz gözlemlemek lazım. Uzun süre bu şekilde denge kaybı olursa normal değildir.

hocam kuş gözleri kapalı halsiz şişlik yok ama sarılık cok az var gram yemıs yani acaba mama basmaya calıstıgım için mi açlıktan mı bilemedim birdaha denesemmi napsam

hocam cok az dolu sarılık var kuş kendini kaldıramıyor bilmiyorum gidici gibi ağzına vitamin damlattım daha fazla yormak istmyrm

hocam bebe püskivisi felan bitmiş ve kuş gidici gibi görünüyor kendini taşıyamıyor

Hocam dün sağolsun bir abizim yakından iletişime geçti limon felan sıktık mama bastım biraz kendine geldi ilac verdim sbah gene mamasını verdim gene denge problemi başladı